କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜିରେ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ମାଗଣା ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର

କାଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ଆଜି ସ୍ଥାନୀୟ ରାମ ମନ୍ଦିର ସ୍ଥିତ ମାନସ ଭବନ ଠାରେ ଟିଟିଲାଗଡ଼ ଏସସିଡ଼ି ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସାଲୟ ସହଯୋଗରେ ମାଗଣା ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ରାଜ୍ୟ ହାଉସିଂ ବୋର୍ଡ ଅଧକ୍ଷ କଳିକେଶ ନାରାୟଣ ସିଂ ଦେଓଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ କ୍ରମେ ଜିଲା ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ବେହେରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବ ରେ  ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ଶିବିରରେ କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ତଥା ପାଖ ପାଖ ଅଞ୍ଚଳର ଲୋକ ଲାଭ ନିଜର ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା କରି ଶିବିରର ଲାଭ ଉଠାଇଲେ ଥିଲେ।
ଲୋକଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ  ୭୩ଜଣଙ୍କ ଚକ୍ଷୁ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ, ୧୫ଜଣ ବୃଦ୍ଧ, ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଚି଼ହ୍ନଟ କରାଯାଇ ମୋତିଆ ବିନ୍ଦୁ ଅସ୍ତ୍ର ପଚାର ପାଇଁ ଟିଟିଲାଗଡ ଏସଡିସି ହସ୍ପିଟାଲ ପଠାଯିବ। ଏହି ଶିବିରରେପୂର୍ବାହ୍ନ ରେ  ବିଜେଡିର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅଜୟ ଦାସ, ଜିଲା କାର୍ଯ୍ୟ କାରିଣୀ ସଦସ୍ୟ ମୁନା ମହାନ୍ତି, ଜିଲା  ଯୁବ ବିଜେଡିସମ୍ପାଦକ ଶାନ୍ତନୁ ବିଭାର, ଦେବରାଜ ୟାଦବ, ଆନନ୍ଦ ଅଗ୍ରୱାଲ, ବାବୁଲି ମହାନନ୍ଦ, ବିଷ୍ଣୁ ବେହେରା, ନଗର ବିଜେଡି ଯୁବ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ବିଶାଳ  ସହ ଅନ୍ୟ ମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ବେଳେ,ମଧ୍ୟାହ୍ନ  ସମୟରେ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡି ସଂପାଦକ ଫିରୋଜ ଖାଁ,ଏବଂ ଅପରାହ୍ନ ରେ  ଜିଲ୍ଲା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉର୍ନୟନ ପରିଷଦ ଉପାଧ୍ୟାକ୍ଷା ନିରୁପମା ମାଝୀ ଅତିଥି ଭାବରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

Comments are closed.