nua o banner

ଅସଲି ନୁହେଁ, ସାର୍କ ଟ୍ୟାଙ୍କରେ ଦିଆଯାଉଥିବା ଚେକ୍ ‘ନକଲି’ – ଅମିତ ଜୈନ

bjd  ek lkhya koti banner

ଡେସ୍କ: ଶାର୍କ ଟ୍ୟାଙ୍କ ଇଣ୍ଡିଆର ବିଚାରପତି ଅମିତ ଜୈନ ଏକ ନୂଆ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରିଆଲିଟି ଟିଭି ଶୋ’ର ପରଦା ପଛର ରୋଚକ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଉନ୍ମୋଚନ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶାର୍କମାନେ ପିଚରମାନଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ଚେକ୍ ‘ନକଲି’ ଅଟେ। ଶ୍ରୀ ଜୈନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଗୁଡିକ ପ୍ରତୀକାତ୍ମକ ଏବଂ କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହିତ ଲିଙ୍କ ହୋଇନାହିଁ।

ସିଡନୀର ଏକ ମଲରେ ଛୁରା ମାଡ଼, ୬ ମୃତ ଆଶଙ୍କା

ଏହି ସାକ୍ଷାତକାରରେ ‘କାର୍ ଦେଖୋ’ର ଅମିତ ଜୈନଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ସାର୍କ ଟ୍ୟାଙ୍କ ଇଣ୍ଡିଆ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦିଆଯାଇଥିବା ନିବେଶ ଚେକ୍ ଦେବା ପରେ ନିବେଶକଙ୍କ ନିକଟରେ କିପରି ପହଞ୍ଚିଥାଏ। ଶ୍ରୀ ଜୈନ, ଭାନୁ ପାଠକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ କହିଥିଲେ, “ଓହ ଚେକ୍ ତୋ ନକଲି ହୋତେ ହେ ଭାଇ!”

ଡାଲି ଯୋଗାଣ ବିଷୟରେ ଘରୋଇ ବ୍ୟବସାୟକୁ ବାରଣ

ତାହା ପ୍ରତୀକାତ୍ମକ ଚେକ୍। ଏହା ମୋ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହିତ ଲିଙ୍କ୍ ହୋଇନାହିଁ। ଏଥିରେ ଶାର୍କ ଟ୍ୟାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଫର୍ମାଟ ରହିଛି। ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଟେ, କମ୍ପାନୀର ନାମ ଅଛି, ମୋର ଦସ୍ତଖତ ଅଛି, ରାଶି ଅଛି କିନ୍ତୁ ମୋର ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ନାହିଁ! ଚେକ୍ ସୂଚାଉଛି ଯେ ଏକ ଡିଲ୍ ହୋଇଛି। ତା’ପରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଯାଞ୍ଚ ହେବ, କାଗଜପତ୍ର ଡକାଯିବ, ଶୋ’ରେ ଆପଣ ଯାହା କହିଲେ ତାହା ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ।

ଜାଲିଆନାୱାଲା ବାଗ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ସହିଦଙ୍କୁ ସବୁ ଦଳର ନେତାଙ୍କ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ

କ୍ୟାମେରା ଚାଲୁନଥିବା ବେଳେ କ’ଣ ହୁଏ ତାହା ମଧ୍ୟ ଅମିତ ଜୈନ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। “ନମିତା (ଥାପର) ତାଙ୍କ ଘର ରନ୍ଧା ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତି। ସେ ଗ୍ରୁପ୍ ର ‘ମା’ ଭଳି। ତେଣୁ ଆମେ ତାଙ୍କ ଖାଦ୍ୟ ଖାଉଛୁ।

Comments are closed.