ସକାଳ ୯ଟା ମୁଖ୍ୟ ଖବର

– ବାହାନଗା ଟ୍ରେନ ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ପୁରିଲା ୧୦ ଦିନ, ଦିବଙ୍ଗତଙ୍କ ଆତ୍ମାର ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ହେଉଛି ସର୍ବଧର୍ମ ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭା ଓ ସମୂହ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
– ଆଜି ବିଶ୍ବ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନ୍‌ସିପ୍‌ ଫାଇନାଲର ୫ମ ତଥା ଅନ୍ତିମ ଦିନ, ଓଭାଲ୍‌ରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
– ଜିତିବା ପାଇଁ ଭାରତ ୨୮୦ ରନ୍‌ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ‌ବେଳେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ୭ଟି ୱିକେଟ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଛି
– ବାଲେଶ୍ୱର ସୋର ଔପଦା ଥାନା ପାଇକପଡ଼ା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହକୁ ନେଇ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
– ଆଗାମୀ ୬ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଅତି ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ, ପାକିସ୍ତାନରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ କରିବା ସମ୍ଭାବନା
– ପାଣିପାଗ ବିଜ୍ଞାନ କେନ୍ଦ୍ରର ପୂର୍ବାନୁମାନ, ଆସନ୍ତା ୪ରୁ ୫ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାପମାତ୍ରା ୩ରୁ ୫ ଡିଗ୍ରୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଧିକ ରହିବା ସମ୍ଭାବନା
– ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବରଗଡ଼, ସମ୍ବଲପୁର, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, ଝାରସୁଗୁଡ଼ା, ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର, ବଲାଙ୍ଗୀର, ବୌଦ୍ଧ, କେନ୍ଦୁଝର ଏବଂ କଳାହାଣ୍ଡିର କିଛି ଅଞ୍ଚଳରେ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହ ସୂଚନା
– ମାଲକାନଗିରି କୋରାପୁଟ, ରାୟଗଡ଼ା, ନବରଙ୍ଗପୁର, କେନ୍ଦୁଝର, ମୟୂରଭଞ୍ଜ, ଗଜପତି, ବାଲେଶ୍ବର, ଭଦ୍ରକ ଓ ଯାଜପୁରକୁ ବଜ୍ରପାତ ପାଇଁ ସତର୍କତା
– ମୌସୁମୀ ପ୍ରବେଶ ବିଳମ୍ବ, ଆସନ୍ତା ୧୫ ତାରିଖ ପରେ ଓଡ଼ିଶାକୁ ମୌସୁମୀ ଛୁଇଁବା ସମ୍ଭାବନା

Comments are closed.