bjd gruha runa banner

ବିବାହରେ ବିଳମ୍ବ ହେଉଛି କି? ଏହି ଉପାୟରେ ମାତ୍ର ଏକ ମାସରେ ହେବ ବିବାହ ଯୋଗ,ଧନର ଆଗମନ..

bjd  ek lkhya koti banner

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ତଥା ଭାରତୀୟ ପରମ୍ପରାରେ ଗାଈର ଖୁବ୍ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନ ସହ ଧାର୍ମିକ ମହତ୍ତ୍ୱ ରହିଛି। ମାନ୍ୟତା ଅନୁଯାୟୀ, ଗାଈଙ୍କ ଠାରେ ସମସ୍ତ ଦେବୀଦେବତାଙ୍କ ବାସ ରହିଛି। ତେଣୁ ଗାଈ ପୂଜା ଦେବତାଙ୍କ ପୂଜା ସହ ସମାନ। ଗାଈଙ୍କୁ ଗୁଡ ଖାଇବାକୁ ଦେବା ଦ୍ୱାରା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଥିବା ବାଧା ଦୂର ହୋଇଥାଏ। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ। ବିଶେଷ କରି ଅବିବାହିତ ଯୁବକ-ଯୁବତୀ ଗାଈଙ୍କୁ ଗୁଡ ଖାଇବାକୁ ଦେବା ଦ୍ୱାରା ବିଳମ୍ବ ବିବାହ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଥାଏ।

ବାସ୍ ଏହି ସରଳ ଉପାୟରେ ଜାତକରେ ଦୂର ହେବ ଶନିଙ୍କ କୋପ, ମହାଦଶା..

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗାଈ ପୂଜା କରି ପାରିବେ। ଗାଈଙ୍କୁ ଘରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ପ୍ରଥମ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ। ମାତ୍ର ରବିବାର ଓ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଲାଲ ଗାଈଙ୍କୁ ଗୁଡ ଓ ଚଣା ଖାଇବାକୁ ଦେବା ଦ୍ୱାରା ଜୀବନରେ ଥିବା ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଥାଏ। ଏହାଦ୍ୱାରା ବିବାହ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ। ଧନର ଆଗମନ ହୋଇଥାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି।
ରବିବାର ଓ ଗୁରୁବାର ଦିନ ସକାଳେ ଗାଈଙ୍କୁ ଗୁଡ ଓ ଚଣା ଖାଇବାକୁ ଦେବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ।

୧୨ ବର୍ଷ ପରେ ଗୁରୁ-ଶୁକ୍ର ଏକାଠିରେ ହେବ ଖାସ୍ ଯୋଗ,ସୁନାଭଳି ଚମକିବ ଏହି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ..

ସୋମବାର ଓ ଶୁକ୍ରବାର ତଥା ମାସର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଦିନ ଧଳା ଓ କଳା ରଙ୍ଗର ଗାଈକୁ ଗୁଡ ଓ ଚଣା ଖାଇବାକୁ ଦେବା ଦ୍ୱାରା ଏକ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହ ଯୋଗ ଆସିଥାଏ।

Comments are closed.