BJD Bijuli 287×100

କମ୍ ଉପସ୍ଥାନ ପାଇଁ ଦରମା କମାଇଲା ଟିସିଏସ୍

bjd gruha runa banner

ଡେସ୍କ: ଟାଟା କନସଲଟାନ୍ସି ସର୍ଭିସେସ୍ (ଟିସିଏସ୍) କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଉପସ୍ଥାନ ବଢ଼ାଇବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏକ ସଂଶୋଧିତ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ବେତନ ନୀତି ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହି ନୀତି ଅନୁଯାୟୀ, କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହୁଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବେତନ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ମାନଦଣ୍ଡ ପ୍ରଣୟନ କରାଯାଇଛି।

‘ଜବରା ଫ୍ୟାନ୍’ ଗୀତ ପାଇଁ ୟଶରାଜ ଫିଲ୍ମସ ଦେବ ନାହିଁ କ୍ଷତିପୂରଣ – ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ନୂଆ ନୀତି ଅନୁଯାୟୀ, କର୍ମଚାରୀମାନେ ତ୍ରୈମାସିକ ପାଇଁ ଯେକୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଦରମା ପାଇବା ପାଇଁ ସର୍ବନିମ୍ନ ୬୦ ପ୍ରତିଶତ ଅଫିସ୍ ଉପସ୍ଥାନ ବଜାୟ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ। ୬୦-୭୫ ପ୍ରତିଶତ ଉପସ୍ଥାନ ଦ୍ୱାରା ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କମ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଦରମା ମିଳିବ ଏବଂ ୭୫-୮୫ ପ୍ରତିଶତରେ ଯୋଗ ଦେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ବେତନର ୭୫ ପ୍ରତିଶତ ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ହେବେ। ୮୫ ପ୍ରତିଶତରୁ ଅଧିକ ଅଫିସ ଆସୁଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ବେତନ ଯୋଗ୍ୟତା ମିଳିବ। ଏଥିସହ ଯେଉଁମାନେ ଅଫିସ୍ ରେ ୮୫ ପ୍ରତିଶତ ଉପସ୍ଥାନ ପାଳନ କରିବେ ନାହିଁ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଶୃଙ୍ଖଳାଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି କମ୍ପାନି ଚେତାବନୀ ଦେଇଛି।

ଯେତେ ବଡ ବିଜ୍ଞାପନ, ସେତିକି ବଡ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନା ହେବା ଉଚିତ: ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ

Comments are closed.