nua o banner

ରାମ ନବମୀ ଅବସରରେ AapkaRamRajya ଓ୍ବେବସାଇଟ୍‌ ଲଞ୍ଚ୍‌ କଲା ଆପ୍‌

bjd  ek lkhya koti banner

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରାମ ନବମୀ ଅବସରରେ AapkaRamRajya ଓ୍ବେବସାଇଟ୍‌ ଲଞ୍ଚ୍‌ କରିଛି ଆମ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି। ଆଗାମୀ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଏହା ଆମ୍‌ ଆଦ୍‌ମୀ ପାର୍ଟିର ପ୍ରଚାର ଓ୍ବେବସାଇଟ୍‌। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇ ଆପ୍‌ ନେତା ସଞ୍ଜୟ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆଜି ରାମ ନବମୀ ଅବସରରେ ଆମେ ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ଲଞ୍ଚ କରୁଛୁ। ରାମ ରାଜ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରେରିତ ହୋଇ ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ପଞ୍ଜାବରେ ପାର୍ଟି କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି “ଆପ୍‌ କା ରାମ ରାଜ୍ୟ” ନାମକ ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କରିଛି। ସେହି ରାମ ରାଜ୍ୟ, ଯାହା କଥା ପ୍ରଭୁ ରାମ କହିଥିଲେ, ଯାହା କଥା ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀ କହିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ କୌଣସି ଅସମାନତା ନଥିବ। ରାମ ରାଜ୍ୟର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବା ପାଇଁ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଦିଲ୍ଲୀରେ କାମ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି।

‘ଓ୍ବାର-୨’ ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରୁ ଲିକ୍ ହେଲା ଫଟୋ, ପ୍ରଶଂସକ କହିଲେ ଶହେ ଏନଟିଆରଙ୍କୁ ଖାଇଯିବେ ହ୍ରିତିକ୍‌


ସଞ୍ଜୟ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ରାମ ନବମୀ, ଯେଉଁଥିରେ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲ ଆମ ସହ ନାହାନ୍ତି। ସେ ଜେଲରୁ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଭିତ୍ତିହୀନ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମନରେ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ପାଇଁ ଘୃଣା ଭରି ରହିଛି, କାରଣ ସେ ଯାହା କରୁଛନ୍ତି ତାହା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

 

 

Comments are closed.