ପଟିଆରେ ଖୋଲିଲା ‘ଭିଏଲ୍‌ସିସି’ର ନୂତନ କେନ୍ଦ୍ର

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସୁସ୍ଥତା ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଶିଳ୍ପରେ ଅଗ୍ରଣୀ ‘ଭିଏଲ୍‌ସିସି’ର ଭୁବନେଶ୍ୱରର ପଟିଆରେ ଏହାର ନୂତନ କେନ୍ଦ୍ର ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ନିକଟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ବିଶାଳ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟାର ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି। ଏହା ଚର୍ମ ବିଜ୍ଞାନ, ସ୍ଲିମିଂ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସମେତ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ସେବା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ଗ୍ରାହକମାନେ କୁଶଳୀ ପରାମର୍ଶଦାତା, ଚିକିତ୍ସକ, ଫିଜିଓଥେରାପିଷ୍ଟ ଏବଂ ଥେରାପିଷ୍ଟଙ୍କ ଦକ୍ଷତା ଆଶା କରିପାରିବେ। ଯାହା ଏକ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଏବଂ ପ୍ରିମିୟମ-ଗୁଣବତ୍ତା ଅଭିଜ୍ଞତାର ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଦେଇଥାଏା କ୍ରାଯୋଲିପାଲାଇସିସ୍, ତ୍ୱଚା ଏବଂ କେଶ ଲେଜର ପ୍ରକ୍ରିୟା, କୋର ସୁଦୃଢୀକରଣ, ମାଂସପେଶୀ ନିର୍ମାଣ, ଲକ୍ଷିତ ଚର୍ବି ହ୍ରାସ ଏବଂ ଅଧିକ ପରି ଅଭିନବ ଏବଂ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଚିକିତ୍ସା ପ୍ରଦାନ କରି ଗୋଟିଏ ଛାତ ତଳେ ସମସ୍ତ-ପରିବେଷ୍ଟିତ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସମାଧାନ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ‘ଭିଏଲ୍‌ସିସି’ର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତାର ଉଦାହରଣ ଏହି କେନ୍ଦ୍ର। ନୂତନ କେନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ସୁସ୍ଥତା ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବ।

ପ୍ରତ୍ୟେକ ସେବା କ୍ଷେତ୍ରପାଇଁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସ୍ଥାନ ସହିତ, ଗ୍ରାହକମାନେ ଏକ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ ପରିବେଶରେ ଲିପ୍ତ ରହିପାରିବେ। ‘ଭିଏଲ୍‌ସିସି’ ବୁଝିଛି ଯେ ଆରାମ ସାମଗ୍ରିକ ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ବୃଦ୍ଧି କରେ ଏବଂ ପଟିଆ କେନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଚୁଡ଼ାନ୍ତ ସୁସ୍ଥତା ଅଭିଜ୍ଞତା ପ୍ରଦାନ କରିବା ପାଇଁ ଏହାର ପ୍ରତିବଦ୍ଧତାର ଏକ ପ୍ରମାଣ। ‘ଭିଏଲ୍‌ସିସି’ର ମୁଲ୍ୟବାନ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସାର ସଙ୍କେତ ସ୍ୱରୂପ, ‘ଭିଏଲ୍‌ସିସି’ ଡ଼ିସେମ୍ବର ୨୬ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଫର ବୃଦ୍ଧି କରିଛି। ଗ୍ରାହକମାନେ ସମସ୍ତ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସ୍ଳିମିଙ୍ଗ୍ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଉପରେ ଅସାଧାରଣ ୫୦% ରିହାତି ପାଇପାରିବେ। ଏହି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଫର ନୂତନ କେନ୍ଦ୍ରର ଶୁଭାରମ୍ଭକୁ ପାଳନ କରେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ନିରନ୍ତର ସମର୍ଥନ ପାଇଁ କୃତଜ୍ଞତା ବ୍ୟକ୍ତ କରିବାର ଉପାୟ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ‘ଭିଏଲ୍‌ସିସି’ର ପୂର୍ବ ଏବଂ ବାଂଲାଦେଶର ଭି.ପି. ଡ଼.ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଦାସ, ୟୁନିସେଫ୍ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟର ଉପଦେଷ୍ଟା ମଧୁମିତା ଦାସ ଓ ଫିଜିସିଆନ ଡ଼. ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମହାନ୍ତି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

Comments are closed.