bjd  ek lkhya koti banner

ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ମୁଖ୍ୟ ଖବର

mission shakti banner

ଛତିଶଗଡରେ କାଙ୍ଗେକର ଜିଲାରେ ବଡ ଧରଣର ଅପରେସନ.. ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ୧୮ ନକ୍ସଲ ନିହତ.. ମୃତକ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଟପ୍ କ୍ୟାଡର ମାଓନେତା ଥିବା ସୂଚନା..

ଝେଲମ ନଦୀରେ ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ଘଟଣା.. ୪ ଶିଶୁ ସମେତ ୬ ମୃତ..

ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନକୁ ନେଇ କଂଗ୍ରେସ ଭବନରେ ହଟ୍ଟଗୋଳ.. କଂଗ୍ରେସ ଭବନରେ ତାଲା ପକାଇଲେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ କର୍ମୀ.. ଛେଣ୍ଡିପଦା, ଆଠମଲ୍ଲିକ ଓ ପିପିଲିର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ କର୍ମୀ ତାଲା ପକାଇଲେ..

ଅଶୋକାଷ୍ଟମୀ: ମାଉସୀ ଘର ଅଭିମୁଖେ ରୁକୁଣା ରଥରେ ବାହାରିଲେ ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀ ଲିଙ୍ଗରାଜ..

କଲବଲ କରୁଛି ତାତି.. ରାଜଧାନୀରେ ସର୍ବାଧିକ ୪୧.୯ ଡିଗ୍ରୀ ରେକର୍ଡ.. ତାତି ବଢିବା ସହ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହ ନେଇ ୧୪ ଜିଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି..

ବାରବାଟୀ କଟକ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମଙ୍କୁ ସୁପ୍ରିମ ଆଶ୍ଵସ୍ତି.. ପରବର୍ତ୍ତୀ ଶୁଣାଣି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆତ୍ମସମର୍ପଣରୁ ଛାଡ଼ କଲେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ..

ଓଆରଏଚଡିସି ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା: ମହମ୍ମଦ ମୋକିମଙ୍କୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରୁ ସାମୟିକ ଆଶ୍ଵସ୍ତି

ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ୟୁପିଏସସି ପରୀକ୍ଷା ଫଳ.. ଆଦିତ୍ୟ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ଟପ୍ପର, ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ଅନିମେଶ ପ୍ରଧାନ..

ଭିଡ଼ିଓ କଲରେ କଥା ହେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ.. ପୁରୀ, ସମ୍ବଲପୁର ଓ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଅଂଚଳର ଲୋକଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ..

ବିଜେପିର ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା.. ରାଉରକେଲାରୁ ଦିଲୀପ ରାୟ, ପାଟଣାରୁ ଅଖିଳ ଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକ, ସାରସକଣା ଭାଦବ ହାଁସଦ, ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଜୋଲେନ ବରଦା, ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି ସଂଜଲୀ ମୁର୍ମୁ..

 

Comments are closed.