nua o banner

ଦିନ ୧୦ଟା – ମୁଖ୍ୟ ଖବର

bjd gruha runa banner

ଓଡ଼ିଶାବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆଶ୍ୱସ୍ତିକର ଖବର। ରାଜ୍ୟରେ ଗତ କିଛିଦିନ ଧରି ୧୦ହଜାର ଉପରେ ରହୁଥିବା ଦୈନିକ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ସ୍ତର ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୬୭୩୬କୁ ହ୍ରାସପାଇଛି ; ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ୬୭୩୬ ନୂଆ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ; ଅନୁଗୁଳରୁ ସର୍ବାଧିକ ୭୮୮

ତୁରୁମୁଙ୍ଗା ବୈତରଣୀ ପୋଲ ଉପରେ ୬ ଫୁଟ ଉଚ୍ଚର ବନ୍ୟା ଜଳ ; ପାଟଣାରେ ବନ୍ୟା ଜଳ ବୈତରଣୀ ପୋଲ ଛୁଇଁଲା , ୫୦ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଲା

ଭାରତ ଆତଙ୍କବାଦକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଏହା ଏହାକୁ କୂଟନୀତି, ଅନ୍ୟ କିଛି ପ୍ରକାରର ରାଷ୍ଟ୍ରନୀତି ଆକାରରେ ଗ୍ରହଣ କରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ଭାରତର ବୈଦେଶିକ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ ଏସ ଜୟଶଙ୍କର ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଦେଇଛନ୍ତି

ଭୁବନେଶ୍ୱର/କୋଲକାତା: ଅତି ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ୟସ୍‍ କାରଣରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଓ କୋଲକାତା ବିମାନ ବନ୍ଦରରୁ ବିମାନ ଉଡାଣ ସାମୟିକ ଭାବେ ବନ୍ଦ ରଖାଯାଇଥିବାବେଳେ ତାହା ପୁଣି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଣ୍ଟିଗୁଆରୁ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିବା ପଳାତକ ହୀରା ବ୍ୟବସାୟୀ ମେହୁଲ ଚୋକ୍ଷି ଡୋମିନିକାରେ ଧରାପଡିଛନ୍ତି। ପରେ ତାଙ୍କୁ ଆଣ୍ଟିଗୁଆ ପୁଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି

କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅର୍ଥରାଶି ଏସଡ଼ିଆରଏଫ୍ ପାଣ୍ଠିରୁ ଅଗ୍ରୀମ ୬୪୧.୬ କୋଟିକୁ ବାତ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଉ – ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ

ସାମୁଦ୍ରିକ ବାତ୍ୟା ‘ୟସ’ ଦ୍ୱାରା ଓଡ଼ିଶାରେ ଉଭୟ ଜୀବନ ଜୀବିକା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛି, ଓଡ଼ିଶାବାସୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ କଲ୍ୟାଣ ପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିବଦ୍ଧ ମୋଦି ସରକାର

କୋଭିଡ-୧୯ ଉତ୍ପତ୍ତିର ଗୋଇନ୍ଦା ରିପୋର୍ଟ ମାଗିଲେ ବାଇଡେନ ; ତିନିମାସ ମଧ୍ୟରେ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

କରୋନା ନେଲା ପୁରୀର ଆଉ ଜଣେ ଯୁବ ଆଇନଜୀବୀଙ୍କ ଜୀବନ। ଗତକାଲି ରାତିରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଆଇନଜୀବୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ବନ୍ଥଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ ହୋଇଛି

ସମାଜସେବୀ ଇଂ ଅମରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ

ଗୋପାଳପୁର: ଗୋଳନ୍ଥରା ଥାନା ପୁୁୁୁଲିସକୁ ମିଳିଛି ଏକ ବଡ ସଫଳତା। ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଟାମଣା ଘାଟି ଅଞ୍ଚଳରେ ଡକାୟତି ଯୋଜନା କରିବା ନିମନ୍ତେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଥିବା ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ପୁଲିସ ଧରିବାରେ ସଫଳ ହେବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ବିଭିନ୍ନ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ସହ ବୋମା ଜବତ କରିଛି

Comments are closed.