bjd gruha runa banner

ଶୀତବସ୍ତ୍ର ବଣ୍ଟନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

BSKY banner  750×100

ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼ : ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଅନୁସୂଚିତ ଜନଜାତି ଓ ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗ ଦ୍ବାରା ପରିଚାଳିତ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼ସ୍ଥିତ ସରକାରୀ(ଏସଏସ୍ଡ଼ି) ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ହଷ୍ଟେଲରେ ରହୁଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସୁଇଟର, ଟ୍ରାକ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଟି-ସାର୍ଟ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି। ଷଷ୍ଠରୁ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଛାତ୍ରାବାସରେ ରହୁଥିବା ୨୦୦ ଜଣ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ସୁଇଟର, ଗୋଟିଏ ଟ୍ରାକ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଗୋଟିଏ ଟି-ସାର୍ଟ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ଛାତ୍ରୀ ନିବାସରେ ରହୁଥିବା ଷଷ୍ଠ ରୁ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ୧୦୦ଜଣ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ସୁଇଟର, ଗୋଟିଏ ଟ୍ରାକ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଗୋଟିଏ ଟି-ସାର୍ଟ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି।ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ପାର୍ଥବ ତାଣ୍ଡିଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼ ଜୋନ୍-୨ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଦସ୍ୟ ପରିକ୍ଷିତ ନାଏକ ଯୋଗ ଦେଇ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସୁଇଟର, ଟ୍ରାକ  ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଟି ସାର୍ଟ ବଣ୍ଟନ କରିଥିଲେ। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିକ୍ଷକ ବିଭୂପ୍ରସାଦ ସାମନ୍ତରାୟ, ଆଲୋକ ସାହୁ, ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଧଙ୍ଗଡାମାଝୀ, ଭବେଶ ପାଟ୍ଟଯୋଶୀ, ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ମମତା ମାଝୀ, ଜୟଲାଲ ଭୋଇ, ଜଗମୋହନ ସାହୁ, ମଧୁସୂଦନ ବାଗ, ସୀମାଞ୍ଚଳ କାଡ୍ରାକା, ନିରଞ୍ଜନ ପ୍ରଧାନୀ, କେ.ଶଙ୍କର ଆଚାରୀ,ସୁମନ୍ ସା, ବିଳାସିନି ସେଠ, ସୁନିତା ବେହେରା ପ୍ରମୁଖ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ।

Comments are closed.