nua o banner

ବଜାରକୁ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ୨୮ ହଜାର ଅଗ୍ରୀମ ବୁକିଂ, ବଢିଲା ଏହି ଇ-କାରର ଚାହିଦା

bjd  ek lkhya koti banner

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରେଞ୍ଜ ରୋଭର ଏସୟୁଭିର ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ଭେରିଏଣ୍ଟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବଜାରକୁ ଆସିବ । ଏହି ମଡେଲକୁ ଆଇସିଇ ଇଞ୍ଜିନ ସହିତ ପ୍ଲଗ୍ ଇନ୍ ହାଇବ୍ରିଡ୍ ଟେକ୍ ବ୍ୟତୀତ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ପାଓ୍ବରଟ୍ରେନ୍ ମଧ୍ୟ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଉଛି । ଏହା ଦର୍ଶାଉଛି କି ଗାଡି ନିର୍ମାତା କମ୍ପାନୀର ଆଗାମୀ ଉତ୍ପାଦ ପାଇଁ ମଜଭୁତ ଚାହିଦାର ଆଶା କରାଯାଉଛି ।  ଲଞ୍ଚିଂ ପୂର୍ବରୁ ରେଞ୍ଜ ରୋଭର ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକର ପେଣ୍ଡିଂ ଅର୍ଡର ୨୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ।

ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ- ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଟକ୍କର

ରେଞ୍ଜ ରୋଭର ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ପାଇଁ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ରୋଭର ଏହା ମଧ୍ୟ ଖୁଲାସା କରିଛି କି ରେଞ୍ଜ ରୋଭର ଏସୟୁଭିର ଚାହିଦା ଗତ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷରେ ବିକ୍ରି କରାଯାଇଥିବା ୪୦୯୯ ୟୁନିଟ୍ ସହିତ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷ ୨୦୨୪ରେ ଦୁଇଗୁଣା ହୋଇଯାଇଛି । ଏଥିରେ ଖାସ୍ ରୂପେ କତରରେ ଲଞ୍ଚ୍ କରାଯାଇଥିବା ବିସ୍ପୋକ୍ ରେଞ୍ଜ ରୋଭର ଏସଭି ସଦାଫ ଭେରିଏଣ୍ଟର ୨୦ ୟୁନିଟ୍ ସାମିଲ । ଲ୍ୟାଣ୍ଡ୍ ରୋଭର ପୂର୍ବରୁ କହିଥିଲା କି ତାର ପ୍ରଥମ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ଉତ୍ପାଦ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତର ସବୁଠୁ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ରିଫାଇନ୍ ରେଞ୍ଜ ରୋଭର ହେବ । ଏହି ମଡେଲ ନିଜ ଡିଜାଇନ ଏବଂ କ୍ଷମତାକୁ ବଜାୟ ରଖିବ । ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅନ୍ତ ସୁଦ୍ଧା ରେଞ୍ଜ ରୋଭର ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକର ଅନଭିଲ୍ କରାଯିବ ।

Comments are closed.