bjd  ek lkhya koti banner

ବିଶ୍ବକପ : ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ବ୍ୟାଟିଂ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ, ୫ ୱିକେଟରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିଜୟୀ

ଆଜିର ବିଜୟ ସହ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡକୁ ମିଳିଲା ୧୦ ପଏଣ୍ଟ, ସେମିଫାଇନାଲ ଖେଳିବା ଆଶା ଉଜ୍ଜଳ

mission shakti banner

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ଏମ.ଚିନ୍ନାସ୍ବାମୀ ଷ୍ଟାଡିୟମଠାରେ ଚାଲିଥିବା ଆଇସିସି ବିଶ୍ବକପର ୪୧ତମ ମ୍ୟାଚରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ୫ ୱିକେଟରେ ହରାଇ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିଜୟୀ ହୋଇଛି। ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଦେଇଥିବା ୧୭୧ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ୨୩.୨ ଓଭର ୫ ୱିକେଟ ବିନିମୟରେ ଅତି ସହଜରେ ଅତିକ୍ରମ ସହ ୧୭୨ ରସ ସ୍କୋର କରି ବିଜୟୀ ହୋଇଛି। ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ପକ୍ଷରୁ ଡେୱନ କନୱେ ୪୫ରନ, ରାଚିନ ରବୀନ୍ଦ୍ର ୪୨ ରନ ଓ ଡାରିଲ ମିଚେଲ ୪୩ରନ ସ୍କୋର ସହ ଦଳକୁ ବିଜୟୀ କରାଇବାରେ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଆଜିର ବିଜୟ ସହ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ୧୦ ପଏଣ୍ଟ ପାଇଛି ଏବଂ ସେମିଫାଇନାଲ ଖେଳିବା ଆଶା ଉଜ୍ଜଳ ହୋଇଛି । ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ୩ ୱିକେଟ ନେଇଥିବା ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲ୍ଟଙ୍କୁ ପ୍ଲେୟର ଅଫ ଦି ମ୍ୟାଚ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

ଆଜିର ମ୍ୟାଚରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଟସ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା । ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ ନିୟମିତ ବ୍ୟବଧାନରେ ୱି କେଟ ପତନ ହୋଇଥିଲା। ବ୍ୟାଟିଂ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଯୋଗୁଁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ୪୬.୪ ଓଭରରେ ସମସ୍ତ ୱିକେଟ ହରାଇ ୧୭୧ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା। ପ୍ରଥୁମ ନିଶଙ୍କା ୨ ରନ, କୁଶଲ ପରେରା, ୫୧ରନ, ତିକସନା ୩୯ ରନ, ମଧୁଶଙ୍କା ୧୯ ରନ କରିଥିଲେ।

Comments are closed.