ବ୍ଲ୍ୟୁ ହ୍ୱେଲ ଗେମରୁ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରର ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ବ୍ଲ୍ୟୁ ହ୍ୱେଲ ଗେମରୁ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରର ଆତ୍ମହତ୍ୟା

Copy Editor RKD | Published On: Aug 13, 2017 12:19 PM IST |   2429

କୋଲକାତା : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମେଦିନାପୁର ଜିଲାର ଜଣେ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର କୁଖ୍ୟାତ ଅନଲାଇନ ଗେମ୍‌ ‘ବ୍ଲ୍ୟୁ ହ୍ୱେଲ’ର ଶିକାର ହୋଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି  । ପୁଲିସ୍‌ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ୧୪ ବର୍ଷିୟ ବାଳକର ନାମ ଅଙ୍କନ ଦେ  । ଶେଷଥର ଅଙ୍କନକୁ ବାପାଙ୍କ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ‘ବ୍ଲ୍ୟୁ ହ୍ୱେଲ’ ଗେମ୍‌ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା  । ପୁଲିସ୍‌ ଏହି କମ୍ପ୍ୟୁଟରକୁ ଜବତ କରିନେଇଛି  । ଗତ ଗିଛି ଦିନ ହେବ ନିୟମିତ ଭାବେ ଅଙ୍କନ ଏହି ଅନଲାଇନ୍‌ ଗେମ ଖେଳୁଥିଲା  । ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଅଙ୍କନ  ‘ବ୍ଲ୍ୟୁ ହ୍ୱେଲ୍‌ ଗେମ’ ଖେଳରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି  । ଅଙ୍କନ ନିଜ ଗାଧୁଆ ଘରକୁ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲା  । ଘଣ୍ଟାଏରୁ ଅଧିକ ସମୟ ପରେ ବି ସେ ଗାଧୁଆ ଘରୁ ନବାହାରିବାରୁ ଘରଲୋକେ କବାଟ ବାଡେଇଥିଲେ  । କିଛି ଆବାଜ ନଆସିବାରୁ ଘର ଲୋକେ ଗାଧୁଆ ଘର କବାଟ ଭାଙ୍ଗ ପଲିଥିନରେ ସେ ଗୁଡ଼ାଇ ହୋଇ ମରି ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ  । ଉଲ୍ଳେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏହାପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ୧୪ ବର୍ଷର ବାଳକ ମନପ୍ରିତ ସାହାନ ବି ବ୍ଲ୍ୟୁ ହ୍ୱେଲ ଗେମ୍‌ର ଶିକାର ହୋଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲା  ।

Tags:

Like Us

Breaking News

ଧନୁ ସଂକ୍ରାନ୍ତିରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପହିଲି ଭୋଗ ନୀତି କୋଇଲା ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗରେ ଝାଡଖଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମେତ ୪ ଜଣଙ୍କୁ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ ଭୁବନେଶ୍ବର: ୧୭ତମ ଫେଡେରସନ୍ କପ୍ କରାଟେ ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ଆରମ୍ଭ ଅନୁଗୁଳ: ଖମାର ରେଞ୍ଜ ନିକଟବର୍ତ୍ତି ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ମହିଳା ମୃତ