ବ୍ଲ୍ୟୁ ହ୍ୱେଲ ଗେମରୁ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରର ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ବ୍ଲ୍ୟୁ ହ୍ୱେଲ ଗେମରୁ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରର ଆତ୍ମହତ୍ୟା

Published On: Aug 13, 2017 12:19 PM IST |   2411

ବ୍ଲ୍ୟୁ ହ୍ୱେଲ ଗେମରୁ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରର ଆତ୍ମହତ୍ୟା

Copy Editor

କୋଲକାତା : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମେଦିନାପୁର ଜିଲାର ଜଣେ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର କୁଖ୍ୟାତ ଅନଲାଇନ ଗେମ୍‌ ‘ବ୍ଲ୍ୟୁ ହ୍ୱେଲ’ର ଶିକାର ହୋଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି  । ପୁଲିସ୍‌ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ୧୪ ବର୍ଷିୟ ବାଳକର ନାମ ଅଙ୍କନ ଦେ  । ଶେଷଥର ଅଙ୍କନକୁ ବାପାଙ୍କ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ‘ବ୍ଲ୍ୟୁ ହ୍ୱେଲ’ ଗେମ୍‌ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା  । ପୁଲିସ୍‌ ଏହି କମ୍ପ୍ୟୁଟରକୁ ଜବତ କରିନେଇଛି  । ଗତ ଗିଛି ଦିନ ହେବ ନିୟମିତ ଭାବେ ଅଙ୍କନ ଏହି ଅନଲାଇନ୍‌ ଗେମ ଖେଳୁଥିଲା  । ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଅଙ୍କନ  ‘ବ୍ଲ୍ୟୁ ହ୍ୱେଲ୍‌ ଗେମ’ ଖେଳରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି  । ଅଙ୍କନ ନିଜ ଗାଧୁଆ ଘରକୁ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲା  । ଘଣ୍ଟାଏରୁ ଅଧିକ ସମୟ ପରେ ବି ସେ ଗାଧୁଆ ଘରୁ ନବାହାରିବାରୁ ଘରଲୋକେ କବାଟ ବାଡେଇଥିଲେ  । କିଛି ଆବାଜ ନଆସିବାରୁ ଘର ଲୋକେ ଗାଧୁଆ ଘର କବାଟ ଭାଙ୍ଗ ପଲିଥିନରେ ସେ ଗୁଡ଼ାଇ ହୋଇ ମରି ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ  । ଉଲ୍ଳେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏହାପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ୧୪ ବର୍ଷର ବାଳକ ମନପ୍ରିତ ସାହାନ ବି ବ୍ଲ୍ୟୁ ହ୍ୱେଲ ଗେମ୍‌ର ଶିକାର ହୋଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲା  ।

Tags:

Related News

Like Us

ବିଗ୍‌ ନିଉଜ

ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ

Breaking News

ସୁନ୍ଦରଗଡ: ବୀରମିତ୍ରପୁର ଯଲଙ୍ଗବିରା ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ ମରାମତି ବେଳେ ଛାତରୁ ପଡି ଜଣେ ଶ୍ରମିକର ମୃତ୍ୟୁ ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଆହତ । ସ୍ଥାନିୟ ଅଂଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା। | ଯାଜପୁର/ଅନୁଗୋଳ : ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ବିଞ୍ଝାରପୁର ବ୍ଲକର ଜରି ଗ୍ରାମର ଦୁଇ ଝିଅ ଖରସ୍ରୋତା ନଦୀରେ ନିଖୋଜ । ସେହିପରି ତାଳଚେରଠାରେ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ବାଳକ ମୃତ । | ସି-ସୋର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାଶଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନ । | ସୁନ୍ଦରଗଡ: ସେଲ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ରାଉରକେଲାଗସ୍ତ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ବିକ୍ଷୋଭ | ସିସୋର ଠକେଇର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାସଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ | ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆଇଆଇଟିରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଫେସରଙ୍କ ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା | ମହିଳା ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମସର୍ମପଣ | କଟକ:ଏସିବିର ବାୟୋକେମିଷ୍ଟ୍ରି ଓ ଫିଜିଓଲୋଜି ବିଭାଗରେ ସଟସର୍କିଟ କାରଣରୁ ଅଗ୍ନୀକାଣ୍ଡ | ‘ଆଉଟଲୁକ’ ପକ୍ଷରୁ କରାଯାଇଥିବା ସର୍ବେକ୍ଷଣରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଶାସକ ଭାବେ ବିବେଚିତ, ‘ଆଉଟଲୁକ’ ସର୍ବେକ୍ଷଣର ୬ନମ୍ବର ତାଲିକାରେ ଅଛନ୍ତି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ | ଦିଲ୍ଲୀରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ |