ମୋଦିଙ୍କ ଠାରରେ ନାଚିବେ ନୀତୀଶ : ଲାଲୁ

ମୋଦିଙ୍କ ଠାରରେ ନାଚିବେ ନୀତୀଶ : ଲାଲୁ

Copy Editor | Published On: Aug 13, 2017 10:51 AM IST |   463

ପାଟନା : ବିହାରରେ ମହାମେଣ୍ଟ ହାତ ଛାଡ଼ି ବିଜେପି ସହ ସରକାର ଗଢିଥିବା ଜେଡିୟୁ ମୁଖ୍ୟ ତଥା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତୀଶ କୁମାରଙ୍କ ଉପରେ ଆରଜେଡି ମୁଖ୍ୟ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବ ପୁଣିଥରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି  । ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ଲାଲୁ ନୀତିଶଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ବୟାନ ବାଜି ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି  ।  ଏହାସହ ବିହାର ବିଜେପି ମୁଖ୍ୟ ତଥା ଉପ-ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶିଲ କୁମାର ମୋଦିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଲାଲୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଲାଲୁ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ନିଜ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ନୀତୀଶଙ୍କୁ ନଚାଇବେ  । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସଂକେତ ଦେବାମାତ୍ରେ ନୀତୀଶଙ୍କୁ ଗୋଡ଼ରେ ଘୁଙ୍ଗୁର ପିନ୍ଧି ନାଚିବାକୁ ପଡ଼ିବ  । ଲାଲୁଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ନେଇ ଜେଡିୟୁର କୌଣସି ନେତା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହାନ୍ତି । ତେବେ ଆଗକୁ ନୀତୀଶ ଏହାର କଡ଼ା ଜବାବ ଦେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି  । ଏହାସହ ଲାଲୁ ବିହାର ଉପ-ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶିଲ କୁମାର ମୋଦିଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରି ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ଏତେଦିନ ଯାଏଁ କ’ଣ କରୁଥିଲେ  । ଭାଗଲପୁର ଜିଲାରେ ଥିବା ଅଣସରକାରୀ ସଂସ୍ଥା ସୃଜନ ମହିଳା ସହଯୋଗ ସମିତି ଏନଜିଓ ଦ୍ୱାରା କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ଦୁର୍ନୀତି କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ଏହାର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ଲାଲୁ ଦାବି କରିଥିଲେ  । ଭାଗଲପୁର ଜମି ଦୁର୍ନୀତିରେ ନୀତୀଶ ଏବଂ ସୁଶିଲ ଉଭୟ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ଲାଲୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି  । 

Tags:

Like Us

Breaking News

ପ୍ରଥମ ଏକଦିବସୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡକୁ ୨୮୧ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ଭାରତ , କୋହଲିଙ୍କ ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ, ୧୨୧ ରନ କଲେ କୋହଲି କଟକ: ୬୦୦ ଦେଶୀ ମଦ ବୋତଲ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ଗିରଫ ୧୭ ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଫୁଟବଲ, ପ୍ରଥମ ଦଳ ଭାବେ ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କଲା ମାଲି , କ୍ୱାର୍ଟରଫାଇନାଲରେ ମାଲି ୨-୧ରେ ଘାନାକୁ ପରାସ୍ତ କରି ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ଏସିଆ କପ୍‌ ହକି ଫାଇନାଲରେ ଭାରତ, ପାକିସ୍ତାନକୁ ୪-୦ ଗୋଲରେ ପରାସ୍ତ କରି ଭାରତ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି ।