ମୋଦିଙ୍କ ଠାରରେ ନାଚିବେ ନୀତୀଶ : ଲାଲୁ

ମୋଦିଙ୍କ ଠାରରେ ନାଚିବେ ନୀତୀଶ : ଲାଲୁ

Published On: Aug 13, 2017 10:51 AM IST |   455

ମୋଦିଙ୍କ ଠାରରେ ନାଚିବେ ନୀତୀଶ  : ଲାଲୁ

Copy Editor

ପାଟନା : ବିହାରରେ ମହାମେଣ୍ଟ ହାତ ଛାଡ଼ି ବିଜେପି ସହ ସରକାର ଗଢିଥିବା ଜେଡିୟୁ ମୁଖ୍ୟ ତଥା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତୀଶ କୁମାରଙ୍କ ଉପରେ ଆରଜେଡି ମୁଖ୍ୟ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବ ପୁଣିଥରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି  । ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ଲାଲୁ ନୀତିଶଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ବୟାନ ବାଜି ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି  ।  ଏହାସହ ବିହାର ବିଜେପି ମୁଖ୍ୟ ତଥା ଉପ-ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶିଲ କୁମାର ମୋଦିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଲାଲୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଲାଲୁ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ନିଜ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ନୀତୀଶଙ୍କୁ ନଚାଇବେ  । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସଂକେତ ଦେବାମାତ୍ରେ ନୀତୀଶଙ୍କୁ ଗୋଡ଼ରେ ଘୁଙ୍ଗୁର ପିନ୍ଧି ନାଚିବାକୁ ପଡ଼ିବ  । ଲାଲୁଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ନେଇ ଜେଡିୟୁର କୌଣସି ନେତା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହାନ୍ତି । ତେବେ ଆଗକୁ ନୀତୀଶ ଏହାର କଡ଼ା ଜବାବ ଦେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି  । ଏହାସହ ଲାଲୁ ବିହାର ଉପ-ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶିଲ କୁମାର ମୋଦିଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରି ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ଏତେଦିନ ଯାଏଁ କ’ଣ କରୁଥିଲେ  । ଭାଗଲପୁର ଜିଲାରେ ଥିବା ଅଣସରକାରୀ ସଂସ୍ଥା ସୃଜନ ମହିଳା ସହଯୋଗ ସମିତି ଏନଜିଓ ଦ୍ୱାରା କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ଦୁର୍ନୀତି କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ଏହାର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ଲାଲୁ ଦାବି କରିଥିଲେ  । ଭାଗଲପୁର ଜମି ଦୁର୍ନୀତିରେ ନୀତୀଶ ଏବଂ ସୁଶିଲ ଉଭୟ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ଲାଲୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି  । 

Tags:

Related News

Like Us

ବିଗ୍‌ ନିଉଜ

ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ

Breaking News

ସୁନ୍ଦରଗଡ: ବୀରମିତ୍ରପୁର ଯଲଙ୍ଗବିରା ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ ମରାମତି ବେଳେ ଛାତରୁ ପଡି ଜଣେ ଶ୍ରମିକର ମୃତ୍ୟୁ ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଆହତ । ସ୍ଥାନିୟ ଅଂଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା। | ଯାଜପୁର/ଅନୁଗୋଳ : ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ବିଞ୍ଝାରପୁର ବ୍ଲକର ଜରି ଗ୍ରାମର ଦୁଇ ଝିଅ ଖରସ୍ରୋତା ନଦୀରେ ନିଖୋଜ । ସେହିପରି ତାଳଚେରଠାରେ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ବାଳକ ମୃତ । | ସି-ସୋର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାଶଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନ । | ସୁନ୍ଦରଗଡ: ସେଲ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ରାଉରକେଲାଗସ୍ତ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ବିକ୍ଷୋଭ | ସିସୋର ଠକେଇର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାସଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ | ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆଇଆଇଟିରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଫେସରଙ୍କ ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା | ମହିଳା ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମସର୍ମପଣ | କଟକ:ଏସିବିର ବାୟୋକେମିଷ୍ଟ୍ରି ଓ ଫିଜିଓଲୋଜି ବିଭାଗରେ ସଟସର୍କିଟ କାରଣରୁ ଅଗ୍ନୀକାଣ୍ଡ | ‘ଆଉଟଲୁକ’ ପକ୍ଷରୁ କରାଯାଇଥିବା ସର୍ବେକ୍ଷଣରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଶାସକ ଭାବେ ବିବେଚିତ, ‘ଆଉଟଲୁକ’ ସର୍ବେକ୍ଷଣର ୬ନମ୍ବର ତାଲିକାରେ ଅଛନ୍ତି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ | ଦିଲ୍ଲୀରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ |