ପାକିସ୍ଥାନରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ; ୧୭ ମୃତ,୨୦ରୁ ଉଦ୍ଧ୍ୱ ଆହତ

ପାକିସ୍ଥାନରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ; ୧୭ ମୃତ,୨୦ରୁ ଉଦ୍ଧ୍ୱ ଆହତ

Published On: Aug 13, 2017 02:05 AM IST | Updated On: Aug 12, 2017 04:36 PM IST   360

ପାକିସ୍ଥାନରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ; ୧୭ ମୃତ,୨୦ରୁ ଉଦ୍ଧ୍ୱ ଆହତ

Copy Editor

କରାଚି: ପାକିସ୍ଥାନର କ୍ୱେଟା ସହରରେ ଶନିବାର ଘଟିଥିବା ଏକ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୧୭ଲୋକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ୨୦ରୁ ଉଦ୍ଧ୍ୱ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ ପିସିନ ବସଷ୍ଟପ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ପାର୍କିଂରେ ଘଟିଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି । ପାକିସ୍ଥାନ ଗଣମାଧ୍ୟମର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ ପାକିସ୍ଥାନ ସେନାକୁ ଟାର୍ଗେଟ ରଖି କରାଯାଇଥିଲା ।

ବେଲୁଚିସ୍ଥାନର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ମିର ସରଫରାଜ ବୁଗତିଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ  ଏହା ଏକ ବଡ ବିସ୍ଫୋରଣ ଥିବାବେଳେ , ବସଷ୍ଟପ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ଗାଡିରେ ବମ ରଖି ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟାଯାଇଥିଲା ।

 

Tags:

Related News

Like Us

ବିଗ୍‌ ନିଉଜ

ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ

Breaking News

ସୁନ୍ଦରଗଡ: ବୀରମିତ୍ରପୁର ଯଲଙ୍ଗବିରା ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ ମରାମତି ବେଳେ ଛାତରୁ ପଡି ଜଣେ ଶ୍ରମିକର ମୃତ୍ୟୁ ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଆହତ । ସ୍ଥାନିୟ ଅଂଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା। | ଯାଜପୁର/ଅନୁଗୋଳ : ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ବିଞ୍ଝାରପୁର ବ୍ଲକର ଜରି ଗ୍ରାମର ଦୁଇ ଝିଅ ଖରସ୍ରୋତା ନଦୀରେ ନିଖୋଜ । ସେହିପରି ତାଳଚେରଠାରେ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ବାଳକ ମୃତ । | ସି-ସୋର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାଶଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନ । | ସୁନ୍ଦରଗଡ: ସେଲ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ରାଉରକେଲାଗସ୍ତ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ବିକ୍ଷୋଭ | ସିସୋର ଠକେଇର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାସଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ | ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆଇଆଇଟିରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଫେସରଙ୍କ ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା | ମହିଳା ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମସର୍ମପଣ | କଟକ:ଏସିବିର ବାୟୋକେମିଷ୍ଟ୍ରି ଓ ଫିଜିଓଲୋଜି ବିଭାଗରେ ସଟସର୍କିଟ କାରଣରୁ ଅଗ୍ନୀକାଣ୍ଡ | ‘ଆଉଟଲୁକ’ ପକ୍ଷରୁ କରାଯାଇଥିବା ସର୍ବେକ୍ଷଣରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଶାସକ ଭାବେ ବିବେଚିତ, ‘ଆଉଟଲୁକ’ ସର୍ବେକ୍ଷଣର ୬ନମ୍ବର ତାଲିକାରେ ଅଛନ୍ତି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ | ଦିଲ୍ଲୀରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ |