ଜେଲରେ ୧୭ଦିନର ଉପବାସ ଭଙ୍ଗ କଲେ ମେଧା ପାଟକର

ଜେଲରେ ୧୭ଦିନର ଉପବାସ ଭଙ୍ଗ କଲେ ମେଧା ପାଟକର

Published On: Aug 13, 2017 12:48 AM IST |   168

ଜେଲରେ ୧୭ଦିନର ଉପବାସ ଭଙ୍ଗ କଲେ ମେଧା ପାଟକର

Copy Editor

ଧାର:ନର୍ମଦା ନଦୀ ଉପରେ ଥିବା ସରଦାର ସରୋବର ଡ୍ୟାମର ଉଚ୍ଚତା ବୃଦ୍ଧି ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରାମବାସୀ ମାନଙ୍କ ହେଉଥିବା କ୍ଷତି ବିରୋଧରେ ଲଢୁଥିବା ତଥା ନର୍ମଦା ବଞ୍ଚାଓ ଆନେ୍ଦାଳନର ମୁଖ୍ୟ ମେଧା ପାଟକର ଶନିବାର ଧାର ଜେଲରେ ନିଜର ଅନଶନ ଭଙ୍ଗ କରିଛନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ସଂଗଂନର ଅନୁରୋଧ କ୍ରମେ ମେଧା ଆଜି ତାଙ୍କର ୧୭ଦିନ ଧରି ଚାଲୁଥିବା ଅନଶନକୁ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଜେଲରେ ରହିବା ସହ ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ ୧୭ରେ ନ୍ୟାୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ  ଏହି  ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ହେବାର  ରହିଛିି ।ପୂର୍ବ ବିଧାୟକ  ଡ. ସୁନିଲମଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ବିଭିନ୍ନ ସଂଗଠନର ପ୍ରାୟ ୧୫ଜଣ ସଦସ୍ୟ ଦାର ଜେଲରେ ଗତ ୩ଦିନ ଧରି ବନ୍ଦ ଥିବା ମେଧାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସହ ତାଙ୍କୁ ଅନଶନ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ । 

Tags:

Related News

Like Us

ବିଗ୍‌ ନିଉଜ

ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ

Breaking News

ଗୁଣପୁର: ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଗୁଣପୁର-ଶ୍ରୀକାକୁଲମ୍‌କୁ ଯୋଗାଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ | ସମ୍ବଲପୁର : ଶାସନ ଥାନା ରାଣୀଖିଣ୍ଡା ଗ୍ରାମରେ ରୋଷେଇ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡିର ଫାଟି ୩ ମୃତ | +୨ ସ୍ତରରେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ସିଟ୍‌ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ଗଣ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିଷ୍ପତ୍ତି | ସୁନ୍ଦରଗଡ:ରାଉରକେଲା ସେକ୍ଟର -୫ସ୍ଥିତ ଦୀପିକା ଇଂରାଜୀ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ଜଣେ ଆହତ | ଭଞ୍ଜନଗର: କଲେଜରୁ ଫେରିଲାବେଳେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ | ମୁଁ ସୁସ୍ଥ ଅଛି , ମୋ ଅସୁସ୍ଥତା ନେଇ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର ଚାଲିଛି : ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ | ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବିନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତ ,ଆଇଓସିଏଲ ଓ ପାରାଦୀପ ରିଫାଇନାରୀ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ | ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଶୁଳ୍କ ସର୍ମ୍ପକରେ ଓଇଆରସିଙ୍କ ଶୁଣାଣି | ତୁଷରା : ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲା ତୁଷରା ଥାନା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା । ଥାନା ପରିସରରେ ଥିବା ଏକ କୂଅରେ ରଶି ଲଗାଇ କନଷ୍ଟେବଳ ଜୋସେଫ କିସପୋଟା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । | ରାଇରଂଗପୁର : ରାଇରଂଗପୁଲ ଉଚ୍ଚବିଦ୍ୟାଳୟର ଏକ ୮ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ବିଷ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି । ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଜଣାପଡ଼ିନି । ମୃତ ଛାତ୍ରର ଘର ଟାଙ୍ଗାବିଲ ଗ୍ରାମରେ ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି । |