ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୁହଁରେ ଚୂନକାଳି

ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୁହଁରେ ଚୂନକାଳି

Published On: Aug 13, 2017 12:09 AM IST | Updated On: Aug 13, 2017 05:01 AM IST   353

ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୁହଁରେ ଚୂନକାଳି

Copy Editor

ବାଲେଶ୍ୱର: ସହଦେବଖୁଣ୍ଟା  ଥାନା ଅର୍ନ୍ତଗତ ନୂଆବଜାର ଅଞ୍ଚଳରେ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ  ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୁହଁରେ ଚୂନକାଳି ବୋଳିବା ସହ ହାତ ବାନ୍ଧି ତା ଦେହରେ ଚୋର ଲେଖିବା ଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସାଇକେଲ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ୟବସାୟୀ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ସହ ତାର ହାତ ବାନ୍ଧି ଦେଇଥିଲେ । ପରେ ତାର ଚୁଟି କାଟି , ଗଞ୍ଜି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଚିରି ଏଥିରେ ତାର ହାତ ବାନ୍ଧିବା ସହ ତାର ପିଠି ଓ ପେଟରେ ଚୋର ଲେଖି ବଜାର ବୁଲାଇ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଯୁବକ ଜଣକ ମୁଁ ଚୋର ନୁହଁ ବୋଲି ଯେତେ କହିଲେ ବି କେହି ଶୁଣି ନଥିଲେ । ବିଚ ବଜାରରେ ଏପରି ଅମାନବୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କେହି ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରିନଥିଲେ ।  

Tags:

Related News

Like Us

ବିଗ୍‌ ନିଉଜ

ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ

Breaking News

ସୁନ୍ଦରଗଡ: ବୀରମିତ୍ରପୁର ଯଲଙ୍ଗବିରା ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ ମରାମତି ବେଳେ ଛାତରୁ ପଡି ଜଣେ ଶ୍ରମିକର ମୃତ୍ୟୁ ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଆହତ । ସ୍ଥାନିୟ ଅଂଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା। | ଯାଜପୁର/ଅନୁଗୋଳ : ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ବିଞ୍ଝାରପୁର ବ୍ଲକର ଜରି ଗ୍ରାମର ଦୁଇ ଝିଅ ଖରସ୍ରୋତା ନଦୀରେ ନିଖୋଜ । ସେହିପରି ତାଳଚେରଠାରେ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ବାଳକ ମୃତ । | ସି-ସୋର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାଶଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନ । | ସୁନ୍ଦରଗଡ: ସେଲ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ରାଉରକେଲାଗସ୍ତ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ବିକ୍ଷୋଭ | ସିସୋର ଠକେଇର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାସଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ | ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆଇଆଇଟିରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଫେସରଙ୍କ ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା | ମହିଳା ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମସର୍ମପଣ | କଟକ:ଏସିବିର ବାୟୋକେମିଷ୍ଟ୍ରି ଓ ଫିଜିଓଲୋଜି ବିଭାଗରେ ସଟସର୍କିଟ କାରଣରୁ ଅଗ୍ନୀକାଣ୍ଡ | ‘ଆଉଟଲୁକ’ ପକ୍ଷରୁ କରାଯାଇଥିବା ସର୍ବେକ୍ଷଣରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଶାସକ ଭାବେ ବିବେଚିତ, ‘ଆଉଟଲୁକ’ ସର୍ବେକ୍ଷଣର ୬ନମ୍ବର ତାଲିକାରେ ଅଛନ୍ତି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ | ଦିଲ୍ଲୀରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ |