ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୁହଁରେ ଚୂନକାଳି

ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୁହଁରେ ଚୂନକାଳି

| Published On: Aug 13, 2017 12:09 AM IST | Updated On: Aug 13, 2017 05:01 AM IST |   416

ବାଲେଶ୍ୱର: ସହଦେବଖୁଣ୍ଟା  ଥାନା ଅର୍ନ୍ତଗତ ନୂଆବଜାର ଅଞ୍ଚଳରେ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ  ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୁହଁରେ ଚୂନକାଳି ବୋଳିବା ସହ ହାତ ବାନ୍ଧି ତା ଦେହରେ ଚୋର ଲେଖିବା ଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସାଇକେଲ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ୟବସାୟୀ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ସହ ତାର ହାତ ବାନ୍ଧି ଦେଇଥିଲେ । ପରେ ତାର ଚୁଟି କାଟି , ଗଞ୍ଜି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଚିରି ଏଥିରେ ତାର ହାତ ବାନ୍ଧିବା ସହ ତାର ପିଠି ଓ ପେଟରେ ଚୋର ଲେଖି ବଜାର ବୁଲାଇ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଯୁବକ ଜଣକ ମୁଁ ଚୋର ନୁହଁ ବୋଲି ଯେତେ କହିଲେ ବି କେହି ଶୁଣି ନଥିଲେ । ବିଚ ବଜାରରେ ଏପରି ଅମାନବୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କେହି ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରିନଥିଲେ ।  

Tags:

Like Us

Breaking News

ପ୍ରଥମ ଏକଦିବସୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡକୁ ୨୮୧ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ଭାରତ , କୋହଲିଙ୍କ ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ, ୧୨୧ ରନ କଲେ କୋହଲି କଟକ: ୬୦୦ ଦେଶୀ ମଦ ବୋତଲ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ଗିରଫ ୧୭ ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଫୁଟବଲ, ପ୍ରଥମ ଦଳ ଭାବେ ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କଲା ମାଲି , କ୍ୱାର୍ଟରଫାଇନାଲରେ ମାଲି ୨-୧ରେ ଘାନାକୁ ପରାସ୍ତ କରି ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ଏସିଆ କପ୍‌ ହକି ଫାଇନାଲରେ ଭାରତ, ପାକିସ୍ତାନକୁ ୪-୦ ଗୋଲରେ ପରାସ୍ତ କରି ଭାରତ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି ।