ଓଭରବ୍ରିଜ କାମ ପାଇଁ ଟ୍ରେନ୍‌ ବାତିଲ୍‌

ଓଭରବ୍ରିଜ କାମ ପାଇଁ ଟ୍ରେନ୍‌ ବାତିଲ୍‌

Published On: Aug 12, 2017 09:10 PM IST | Updated On: Aug 12, 2017 11:43 AM IST   919

ଓଭରବ୍ରିଜ କାମ ପାଇଁ ଟ୍ରେନ୍‌ ବାତିଲ୍‌

Copy Editor

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପଟିଆ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ୍‌ ଠାରେ ଏକ ଫୁଟ୍‌ ଓଭର ଓଭରବ୍ରିଜ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ରବିବାର କଟକ-ଭୁବନେଶ୍ୱର ମଧ୍ୟରେ ଚଳାଚଳ କରୁଥିବା କିଛି ଟ୍ରେନ୍‌ ପ୍ରଭାବିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ସକାଳ ୮ଟାରୁ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲ କାମ ଜାରି ରହୁଥିବାରୁ କଟକ-ପାରାଦୀପ-କଟକ ପାସେଞ୍ଜରକୁ ଉଭୟ ପଟୁ ବାତିଲ୍‌ କରାଯାଇଛି । ସେହିପରି ଭୁବନେଶ୍ୱର-କଟକ-ଭୁବନେଶ୍ୱର ପାସେଞ୍ଜର କଟକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନଯାଇ ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ଠାରୁ ଫେରିବ । ବ୍ରହ୍ମପୁର-କଟକ ପାସେଞ୍ଜର ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୋଡ଼ରୁ କଟକ ମଧ୍ୟରେ ଏବଂ କଟକ-ପୁରୀ ପାସେଞ୍ଜର କଟକରୁ ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୋଡ଼ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିବ ନାହିଁ । ଅପରପକ୍ଷେ ଏହି କାମ ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର-ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ, ପୁରୀ ସନ୍ତ୍ରଗାଛି ପାସେଞ୍ଜର ଆଦି ଟ୍ରେନ୍‌ ଏହି ରୁଟ୍‌ରେ ଧୀମା ଗତିରେ ଚାଲିବ । 

Tags:

Related News

Like Us

ବିଗ୍‌ ନିଉଜ

ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ

Breaking News

ଗୁଣପୁର: ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଗୁଣପୁର-ଶ୍ରୀକାକୁଲମ୍‌କୁ ଯୋଗାଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ | ସମ୍ବଲପୁର : ଶାସନ ଥାନା ରାଣୀଖିଣ୍ଡା ଗ୍ରାମରେ ରୋଷେଇ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡିର ଫାଟି ୩ ମୃତ | +୨ ସ୍ତରରେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ସିଟ୍‌ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ଗଣ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିଷ୍ପତ୍ତି | ସୁନ୍ଦରଗଡ:ରାଉରକେଲା ସେକ୍ଟର -୫ସ୍ଥିତ ଦୀପିକା ଇଂରାଜୀ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ଜଣେ ଆହତ | ଭଞ୍ଜନଗର: କଲେଜରୁ ଫେରିଲାବେଳେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ | ମୁଁ ସୁସ୍ଥ ଅଛି , ମୋ ଅସୁସ୍ଥତା ନେଇ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର ଚାଲିଛି : ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ | ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବିନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତ ,ଆଇଓସିଏଲ ଓ ପାରାଦୀପ ରିଫାଇନାରୀ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ | ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଶୁଳ୍କ ସର୍ମ୍ପକରେ ଓଇଆରସିଙ୍କ ଶୁଣାଣି | ତୁଷରା : ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲା ତୁଷରା ଥାନା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା । ଥାନା ପରିସରରେ ଥିବା ଏକ କୂଅରେ ରଶି ଲଗାଇ କନଷ୍ଟେବଳ ଜୋସେଫ କିସପୋଟା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । | ରାଇରଂଗପୁର : ରାଇରଂଗପୁଲ ଉଚ୍ଚବିଦ୍ୟାଳୟର ଏକ ୮ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ବିଷ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି । ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଜଣାପଡ଼ିନି । ମୃତ ଛାତ୍ରର ଘର ଟାଙ୍ଗାବିଲ ଗ୍ରାମରେ ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି । |