କଂଗ୍ରେସର ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତିମାନଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଦଳର ତିନି ଜଣିଆ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦଳ

.

Published On: Aug 12, 2017 06:58 PM IST | Updated On: Aug 12, 2017 09:29 AM IST |   243

ଭୁବନେଶ୍ୱର:  ସର୍ବ ଭାରତୀୟ କଂଗ୍ରେସ କମିଟିର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସେନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଓଡିଶାରେ କଂଗ୍ରେସର ସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରଦାନ କରିବାପାଇଁ ଗଠନ କରାଯାଇଥିବା ତିନି ଜଣିଆ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ କମିଟି  କଂଗ୍ରେସ ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତିମାନଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି। କଂଗ୍ରେସନେତା ଗୌରବ ଗୋଗଇ,ତାମ୍ର ଧ୍ୱଜ ସାହୁ ଓ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଏହି ଦଳରେ ଅଛନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କ ସହ କଂଗ୍ରେସର ଓଡିଶା ପ୍ରଭାରୀ ବିକେ ହରି ପ୍ରସାଦ ଅଛନ୍ତି। କଂଗ୍ରେସ ଭବନରେ ସେ ପ୍ରଥମ ଚରଣରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାର ସଭାପତିମାନଙ୍କୁ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦଳ ସଦସ୍ୟମାନେ ଭେଟିଛନ୍ତି। ଏମାନେ ରାଜ୍ୟରେ ଦଳର ସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତିମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

 

ଦ୍ୱିତୀୟଚରଣରେ ଏମାନେ ଓଡିଶା ପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସର କର୍ମକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ଦଳର ସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ।ଏହାପରେ ଏମାନ ଦଳର ବିଧାୟକମାନଙ୍କ ଆଲୋଚନାକରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି। ପିସିସିରେ ବାରମ୍ବାର ନେତୃତ୍ୱ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଦାବି ହୋଇ ଆସୁଛି। ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦଳର ନେତା ଓ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ନିଶ୍ଚୟ ନିଷ୍କର୍ସ ବାହାରିବ ବୋଲି କଂଗ୍ରେସର ବିଧାୟକ ନବ ଦାସ ଓ ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

Tags:

Like Us

Breaking News

ସୁୂର୍ଣ୍ଣପୁର: ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବନ୍ଦ ଡାକରା ସମୟରେ ଜଣଙ୍କୁ ମାଓବାଦୀ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଅବପାତ ପ୍ରଭାବରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଲାଗି ରହିବ ବର୍ଷାର ପ୍ରଭାବ ବାଲେଶ୍ୱର ବାଣ ବିସ୍ପୋରଣ ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୨କୁ ବୃଦ୍ଧି