ଏନଡିଏରେ ଯୋଗଦେବେ ନୀତିଶ କୁମାର !

ଶାହା-ନୀତିଶ ସାକ୍ଷାତ

Published On: Aug 12, 2017 05:05 PM IST | Updated On: Aug 12, 2017 07:41 AM IST   581

 ଏନଡିଏରେ ଯୋଗଦେବେ ନୀତିଶ କୁମାର !

Copy Editor

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଏନଡିଏରେ ଯୋଗଦେବେ ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିଶ କୁମାର  । ଜେଡି(ୟୁ)ରେ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ କନ୍ଦଳ ଲାଗିରହିଥିବା ବେଳେ ବଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହା ଏନଡିଏରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ନୀତିଶ କୁମାରଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛନ୍ତି  ।  ଶୁକ୍ରବାର ଶ୍ରୀ ଶାହା ନୀତିଶ କୁମାରଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରି ଏନଡିଏରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ତାଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ  । ଦଳର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଶରଦ୍ ଯାଦବଙ୍କ ବିଦ୍ରୋହ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟସଭାରେ ନେତା ପଦରୁ ହଟାଯିବା ଏବଂ ବିହାରେ ଆରଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ଲାଲୁ ଯାଦବ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ ତେଜପ୍ରତାପ ଓ ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବଙ୍କ ନୀତିଶ ବିରୋଧୀ ଅଭିଯାନ ଜୋର ଧରିଥିବା ବେଳେ ଏନଡିଏରେ ଯୋଗ ଦେବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ନିରାପଦ ବୋଲି ଦଳର ନେତା ଓ କର୍ମୀମାନେ ବିବେଚନା କରୁଛନ୍ତି  । ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ଜେଡି(ୟୁ) କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳରେ ଯୋଗଦେବ କି ବୋଲି ଏକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତର ଦେଇ ଜଣେ ଜେଡି(ୟୁ) ନେତା କହିଛନ୍ତି, ଏହା ସ୍ୱାଭାବିକ କଥା  । କାରଣ ଯେତେବେଳେ ଏନଡିଏ ସହିତ ମେଣ୍ଟ କରି ଜେଡି(ୟୁ) ବିହାରରେ ସରକାର ଗଠନ କରିଛି, ସେ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳରେ ଯୋଗଦେବା ସ୍ୱାଭାବିକ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି  । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଗତ ମାସ ୨୭ ତାରିଖରେ ନୀତିଶ କୁମାର ବିଜେପି ସହ ମେଣ୍ଟ କରି ବିହାରରେ ନୂଆ ସରକାର ଗଠନ କରିଥିଲେ  । ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଜେଡି(ୟୁ),ଏନଡିଏର ସହଯୋଗୀ ଦଳ ଥିଲା  । ତେଣୁ ନୀତିଶ ଏବଂ ଜେଡି(ୟୁ)ର ଘର ବାହୁଡା ଏନଡିଏକୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବ  ।

Tags:

Related News

Like Us

ବିଗ୍‌ ନିଉଜ

ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ

Breaking News

ଗୁଣପୁର: ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଗୁଣପୁର-ଶ୍ରୀକାକୁଲମ୍‌କୁ ଯୋଗାଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ | ସମ୍ବଲପୁର : ଶାସନ ଥାନା ରାଣୀଖିଣ୍ଡା ଗ୍ରାମରେ ରୋଷେଇ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡିର ଫାଟି ୩ ମୃତ | +୨ ସ୍ତରରେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ସିଟ୍‌ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ଗଣ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିଷ୍ପତ୍ତି | ସୁନ୍ଦରଗଡ:ରାଉରକେଲା ସେକ୍ଟର -୫ସ୍ଥିତ ଦୀପିକା ଇଂରାଜୀ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ଜଣେ ଆହତ | ଭଞ୍ଜନଗର: କଲେଜରୁ ଫେରିଲାବେଳେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ | ମୁଁ ସୁସ୍ଥ ଅଛି , ମୋ ଅସୁସ୍ଥତା ନେଇ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର ଚାଲିଛି : ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ | ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବିନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତ ,ଆଇଓସିଏଲ ଓ ପାରାଦୀପ ରିଫାଇନାରୀ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ | ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଶୁଳ୍କ ସର୍ମ୍ପକରେ ଓଇଆରସିଙ୍କ ଶୁଣାଣି | ତୁଷରା : ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲା ତୁଷରା ଥାନା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା । ଥାନା ପରିସରରେ ଥିବା ଏକ କୂଅରେ ରଶି ଲଗାଇ କନଷ୍ଟେବଳ ଜୋସେଫ କିସପୋଟା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । | ରାଇରଂଗପୁର : ରାଇରଂଗପୁଲ ଉଚ୍ଚବିଦ୍ୟାଳୟର ଏକ ୮ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ବିଷ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି । ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଜଣାପଡ଼ିନି । ମୃତ ଛାତ୍ରର ଘର ଟାଙ୍ଗାବିଲ ଗ୍ରାମରେ ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି । |