ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବେ ଲଗାଉଛନ୍ତି ୭୦ ହଜାର ଟଙ୍କିଆ ଆଣ୍ଟି ଏଜିଂ କ୍ରିମ

.

Published On: Aug 12, 2017 02:11 PM IST |   1682

ବଲିଉଡରେ ବରେଲୀ ଝିଅ ଭାବେ ଜଣାଯାଉଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଆଜିକାଲି ହଲିଉଡରେ ଖୁବ୍ ବ୍ୟସ୍ତ। ୩୫ ବର୍ଷୀୟା ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି, ବିଶ୍ୱ ସୁନ୍ଦରୀ ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀ କିଛିଟା ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇଥିଲା। ହେଲେ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଥାପିବା ପରେ ତାଙ୍କର ପୁନର୍ଜନ୍ମ ହେଲା। କାରଣ ତାଙ୍କ ବେଶପୋଷାକ ଠାରୁ କଥା କହିବାର ଶୈଳୀ, ଖାଦ୍ୟପେୟ ଓ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସଚେତନତା କାମରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥିଲା। ବିଶ୍ୱ ରେ ଯେ କୌଣସି ପ୍ରାନ୍ତରେ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ସାଥୀରେ ନିଜ ମିନି ବକ୍ସକୁ ସବୁବେଳେ ନେଇକରିଯାନ୍ତି। ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ମେକଅପ୍ ଜିନିଷ ସହ ଘରୋଇ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ରହିଛି। ଏହି ବଲିଉଡ ସୁନ୍ଦରୀ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ନିଜ ଆଖିକୁ ନେଇ ସଚେତନ। ବିଗ୍ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିବାବେଳେ ଅମିତାଭ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ୟୁ ହାଭ୍ ଟେରିଫିକ୍ ଆଇଜ୍‌। ଟେକ୍ କେୟାର୍ ଅଫ୍ ଦେମ୍। ଏହି ଘଟଣା ପରଠାରୁ ଯେପରି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଆଖିକୁ ନେଇ ଅଧିକ ଯତ୍ନବାନ୍ ହୋଇପଡ଼ିଥିଲେ। ସେ ନିଜେ ହିଁ କହିଥିଲେ ସବୁଠୁ ଦାମୀ ଓ ନାମକରା କମ୍ପାନୀର ଆଇ ମେକଅପ୍ ସେ ଆଖିରେ ଲଗାଇଥାନ୍ତି। ୬ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ହେଲାଣି, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ କମ୍ପାନୀର ଆଣ୍ଟ-ଏଜିଙ୍ଗ ଆଇ କ୍ରିମ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଆଇକ୍ରିମ୍ ୫୦ ମିଲିର ମୂଲ୍ୟ ୭୦ହଜାର ଟଙ୍କା। ଏହା କେବଳ ଲଣ୍ଡନର ଗୋଟିଏ ସପିଂ ମଲରେ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଥାଏ। 

 

Tags:

Like Us

Breaking News

କଟକ: ୬୦୦ ଦେଶୀ ମଦ ବୋତଲ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ଗିରଫ ୧୭ ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଫୁଟବଲ, ପ୍ରଥମ ଦଳ ଭାବେ ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କଲା ମାଲି , କ୍ୱାର୍ଟରଫାଇନାଲରେ ମାଲି ୨-୧ରେ ଘାନାକୁ ପରାସ୍ତ କରି ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ଏସିଆ କପ୍‌ ହକି ଫାଇନାଲରେ ଭାରତ, ପାକିସ୍ତାନକୁ ୪-୦ ଗୋଲରେ ପରାସ୍ତ କରି ଭାରତ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ସୁୂର୍ଣ୍ଣପୁର: ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ