'ଫୁକରେ'ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ ଡିସେମ୍ବରରେ ରିଲିଜ ହେବ

.

Published On: Aug 11, 2017 01:14 PM IST | Updated On: Aug 11, 2017 06:15 AM IST   114

'ଫୁକରେ'ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ ଡିସେମ୍ବରରେ ରିଲିଜ ହେବ

ଫରହାନ୍ ଅଖତର ପ୍ରଯୋଜିତ ‘ଫୁକରେ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୨୦୧୩ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା। ସ୍ବଳ୍ପ ବଜେଟରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିବା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଚମତ୍କାର ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲା। ପ୍ରତ୍ୟେକ ପିଢ଼ିର ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଆଦୃତ ହୋଇଥିବା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଦ୍ବିତୀୟ ଭାଗ ଡିସେମ୍ବରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ ହେବାର ଯୋଜନା ରହିଛି। ନିକଟରେ ଏହାର ‘ଟିଜର’ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି। ପ୍ରଯୋଜକ ଫରହାନ୍ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି, ଫୁକ୍ରେର ଦ୍ବିତୀୟ ଭାଗ ନିର୍ମାଣ ହେବା ଖୁବ୍ ଜରୁରୀ ଥିଲା। ପ୍ରଥମ ଭାଗ ନିର୍ମାଣବେଳେ ସେ ଦ୍ବନ୍ଦ୍ବରେ ଥିଲେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଏହି କାହାଣୀ ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତ? ହେଲେ ସଫଳତା ଦେଖିବା ପରେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ଦ୍ବିତୀୟ ଭାଗ ମଧ୍ୟ ବେଶ୍ ଆଦୃତ ହେବ। ପୁଲକିତ ସମ୍ରାଟ, ବରୁଣ ସମ୍ରାଟ, ଅଲି ଜାଫର, ମନଜୋତ ସିଂହ, ରିଚା ଚଢ଼ା ସମାନ ଭୂମିକାରେ ଦେଖାଦେବେ। ଏଥରକର କାହାଣୀ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଇହସାଇ ବେଦମ୍ କରିବ ବୋଲି ବରୁଣ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି। ଭୋଲି ପଞ୍ଜାବନ୍ ଭୂମିକାରେ ଅବତୀର୍ଣ୍ଣ ରିଚା ଦ୍ବିତୀୟ ଭାଗରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ କିପରି ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଉଛନ୍ତି, ତାହା ହିଁ କାହାଣୀ ବୋଲି ଫରହାନ୍ କହିଛନ୍ତି।  

Tags:

Related News

Like Us

ବିଗ୍‌ ନିଉଜ

ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ

Breaking News

ଗୁଣପୁର: ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଗୁଣପୁର-ଶ୍ରୀକାକୁଲମ୍‌କୁ ଯୋଗାଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ | ସମ୍ବଲପୁର : ଶାସନ ଥାନା ରାଣୀଖିଣ୍ଡା ଗ୍ରାମରେ ରୋଷେଇ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡିର ଫାଟି ୩ ମୃତ | +୨ ସ୍ତରରେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ସିଟ୍‌ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ଗଣ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିଷ୍ପତ୍ତି | ସୁନ୍ଦରଗଡ:ରାଉରକେଲା ସେକ୍ଟର -୫ସ୍ଥିତ ଦୀପିକା ଇଂରାଜୀ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ଜଣେ ଆହତ | ଭଞ୍ଜନଗର: କଲେଜରୁ ଫେରିଲାବେଳେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ | ମୁଁ ସୁସ୍ଥ ଅଛି , ମୋ ଅସୁସ୍ଥତା ନେଇ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର ଚାଲିଛି : ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ | ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବିନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଗସ୍ତ ,ଆଇଓସିଏଲ ଓ ପାରାଦୀପ ରିଫାଇନାରୀ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ | ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଶୁଳ୍କ ସର୍ମ୍ପକରେ ଓଇଆରସିଙ୍କ ଶୁଣାଣି | ତୁଷରା : ବଲାଙ୍ଗିର ଜିଲା ତୁଷରା ଥାନା କନଷ୍ଟେବଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା । ଥାନା ପରିସରରେ ଥିବା ଏକ କୂଅରେ ରଶି ଲଗାଇ କନଷ୍ଟେବଳ ଜୋସେଫ କିସପୋଟା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । | ରାଇରଂଗପୁର : ରାଇରଂଗପୁଲ ଉଚ୍ଚବିଦ୍ୟାଳୟର ଏକ ୮ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ବିଷ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି । ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଜଣାପଡ଼ିନି । ମୃତ ଛାତ୍ରର ଘର ଟାଙ୍ଗାବିଲ ଗ୍ରାମରେ ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି । |