ଜମି ଜମା ବିବାଦରୁ ୨ ଭାଇଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ଉତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକଙ୍କର ରାସ୍ତା ରୋକ

.

Published On: Feb 12, 2018 09:44 PM IST | Updated On: Feb 12, 2018 09:46 PM IST |   80

କମର୍ଦ୍ଦା: ଭୋଗରାଇ ବ୍ଲକର ହରିଣକୁଲୀ ଗ୍ରାମରେ ଜମି ଜମା ବିବାଦରୁ ୨ ଜଣ ଭାଇଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ଦୁର୍ଗା ଶଙ୍କର ନାମକ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାରଣାସ୍ତ୍ରରେ  ପିତାମ୍ବର ଗିରିଙ୍କ ଦୁଇପୁଅ ମଧୁ ଓ ନାରାୟଣଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା । ଏହାପରେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଗ୍ରାମରେ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା।ମହିଳା ମାନେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୂର୍ଗାଶଙ୍କର ଘରକୁ ଘେରି ରହିଥିଲେ।ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସମ୍ଭାଳିବା ପାଇଁ ପୋଲିସକୁ ନାକେଦମ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା।ମୃତଦେହକୁ ରାସ୍ତାରେ ରଖି ଜଳେଶ୍ୱର-ଚନ୍ଦନେଶ୍ୱର ରାସ୍ତାକୁ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ଅବରୋଧ କରାଯାଇଥିଲା।

ପରିବାରକୁ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ କୋଠର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ। ଜଲା ରେଡକ୍ରସ ପାଣ୍ଠିରୁ ୨୦ହଜାର ଟଙ୍କା ସହାୟତା ସହିତ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଦୁଇ ଭାଇର ଦୁଇଜଣ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଯୋଗ୍ୟତା ଅନୁସାରେ ଚାକରି ଯୋଗାଇ ଦେବା ପ୍ରତିିଶୃତି ଦେବା ପରେ ରାସ୍ତା ରୋକ ହଟିଥିଲା । ପୁଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦୁର୍ଗାଶଙ୍କରକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

Tags:

Like Us

Breaking News

କଟକ: ଶିଶୁଭବନରେ ଉତ୍ତେଜନା, ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ନେଇ ରୋଗୀ ସେବା ବ୍ୟାହାତ ବ୍ରହ୍ମପୁର: ସାନ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ପୁର ବାହାର ଭାଟି ମହୁଲ ମଦ ଦୋକାନରୁ ଡ଼କାୟତି, ମାଉଜର ଦେଖାଇ ଲଖ୍ୟାଧିକ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ ଅଭିଯୋଗ ମୁମ୍ବାଇ: ଦିନ ୨ଟା ବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚିବ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପାର୍ଥିବ ଶରୀର କେନ୍ଦୁଝର: ବସ୍ ଓଲଟି ପଡି ୨୦ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ