ବଲିଉଡର ହଟ୍ ମଡେଲଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇଲେ ଏହି ବୟସ୍କା ମଡେଲ, ଜାଣନ୍ତୁ ସେ କିଏ ?

ଲୋକପ୍ରିୟତା ଶୀର୍ଷରେ ୯୦ ବର୍ଷୀୟା ମଡେଲ

Published On: Feb 10, 2018 11:48 AM IST | Updated On: Feb 10, 2018 11:52 AM IST |   550

ଯେପରି ଇଚ୍ଛା ଥିଲେ ଉପାୟ ଆପେଆପେ ଆସେ, ଠିକ୍ ସେହିପରି ନିଜ ବୟସକୁ ନେଇ କେହି ମଧ୍ୟ ବ୍ୟତିବ୍ୟସ୍ତ ହେବା ଅନୁଚିତ । ନିଜ ମନଲାଖି କାମ କରିବା ନିମନ୍ତେ କେବଳ ମନୋବଳ ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ୯୦ ବର୍ଷୀୟା ମଡେଲର ଡେଫନି ସେଲ୍ଫ । ୯୦ ବର୍ଷୀୟା ଏହି ମହିଳାଜଣକ ୧୯୪୯ରୁ ମଡେଲିଂ କରିଆସୁଛନ୍ତି । ଲଣ୍ଡନନିବାସୀ ଏହି ବୟସ୍କା ମହିଳା ନିକଟରେ ହିଁ ବିଜ୍ଞାପନ ନିମନ୍ତେ ମଡେଲିଂ କରିଥିବାର ପ୍ରକାଶ । ତାଙ୍କ ମତରେ ବୟସର ଛାପ ନିଜ ତ୍ବଚା ଉପରେ ପଡ଼ିବା ସ୍ବାଭାବିକ, ହେଲେ ମନ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କାହାର ମଧ୍ୟ ନାହିଁ । ନିଜ ଜୀବନଶୈଳୀକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ଡେଫନି । ନିକଟରେ ନିଜ ୯୦ତମ ଜନ୍ମଦିନକୁ ଧୁମଧାମରେ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ସେ । ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ନିଜ ଖାଦ୍ୟପାନୀୟ ପ୍ରତି ବେଶ୍ ଯତ୍ନବାନ୍ ଏହି ବୟସ୍କା ମଡେଲର । ଏ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଦୈନିକ ୯ ଘଣ୍ଟା ପରିଶ୍ରମ କରିପାରୁଛନ୍ତି । ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଡେଫନି କହିଛନ୍ତି ଅନ୍ୟମାନେ ତାଙ୍କୁ ଥଟ୍ଟାପରିହାସ କରନ୍ତି, ହେଲେ ସେସବୁ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସେ ଉଚିତ୍ ମଣନ୍ତି ନାହିଁ । କାରଣ ତାଙ୍କ ପସନ୍ଦରେ ସେ ଆଗକୁ ବଢ଼ୁଛନ୍ତି, ଏଣୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର କଥାବାର୍ତ୍ତାକୁ ଶୁଣିବାକୁ କିମ୍ବା ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ଡେଫନି ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଅନ୍ତିନାହିଁ । ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଓ ଫେସବୁକରେ ଦୈନିକ ଲକ୍ଷାଧିକ ଲୋକ ନିଜ ମତ ଦେଇଥାନ୍ତି । 

Tags:

Like Us

Breaking News

କଟକ: ଶିଶୁଭବନରେ ଉତ୍ତେଜନା, ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ନେଇ ରୋଗୀ ସେବା ବ୍ୟାହାତ ବ୍ରହ୍ମପୁର: ସାନ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ପୁର ବାହାର ଭାଟି ମହୁଲ ମଦ ଦୋକାନରୁ ଡ଼କାୟତି, ମାଉଜର ଦେଖାଇ ଲଖ୍ୟାଧିକ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ ଅଭିଯୋଗ ମୁମ୍ବାଇ: ଦିନ ୨ଟା ବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚିବ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପାର୍ଥିବ ଶରୀର କେନ୍ଦୁଝର: ବସ୍ ଓଲଟି ପଡି ୨୦ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ