ଏକ ପାର୍କରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଆଚରଣ

.

Published On: Nov 15, 2017 01:30 PM IST | Updated On: Nov 15, 2017 01:38 PM IST |   2183

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଏବେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଉତ୍ପାତ ବଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ଏକ ପାର୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଓ ବିବସ୍ତ୍ର କରିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଭିଡିଓ ଓ ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଭାଇରାଲ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ କିଏ ଏବଂ କେଉଁମାନେ ଏପରି ଆଚରଣ କରିଛନ୍ତି ତାହା ଜଣା ପଡି ନାହିଁ. ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଏକ ପାର୍କ ନିକଟ ରାସ୍ତାରେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୭ଟା ୩୦ ସମୟରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩ ଜଣ ଯୁବକ ଏମାନଙ୍କୁ ଟଣା ଓଟାର କରିବା ସହ ଅଶ୍ଲୀଳ ଭିଡିଓ ରେର୍କଡ କରି ଭାଇରାଲ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ପୁଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇ ନାହିଁ ।  ଏହି ଭିଡିଓଟି ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରର କିମ୍ବା ବାଲେଶ୍ୱରର ବୋଲି  ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

Tags:

Like Us

Breaking News

ପୁରୀ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ପୁରୀ-ତିରୁପତି ରେଳଗାଡିରେ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ବିସ୍ପୋରଣ, ବିସ୍ପୋରଣରେ ଗୋଟିଏ ବଗି କ୍ଷତି ଗସ୍ତ ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତ ପରାସ୍ତ, ୧୩୫ ରନ୍‌ରେ ୨ୟ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିବା ସହିତ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨-୦ରେ ସିରିଜ ବିଜୟୀ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ତଲସରା ଥାନା ଅଧୀନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ନିକଟରେ ଅଜଣା ଗାଡ଼ି ଧକ୍କାରେ ଦୁଇ ମୃତ । ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ୨ୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପକ୍ଷରୁ ଭାରତ ପାଇଁ ବିଜୟ ନିମନ୍ତେ ଧାର୍ଯ୍ୟ ଲକ୍ଷ ୨୮୭ ରନ୍ ର ପିଛା କରି ଭାରତ ୨୬/୩, ମୁରଲୀ ବିଜୟ, କେ.ଏଲ ରାହୁଲ ଏବଂ କୋହଲି ଆଉଟ ।