ଜେଟଲୀଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ଦାବି କଲେ ଯଶବନ୍ତ

ଜେଟଲୀଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ଦାବି କଲେ ଯଶବନ୍ତ

Copy Editor | Published On: Nov 15, 2017 01:09 AM IST | Updated On: Nov 15, 2017 01:11 AM IST |   385

ଅହମ୍ମଦାବାଦ : ବିଜେପିର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ଯଶବନ୍ତ ସିହ୍ନା ପୁଣିଥରେ ବର୍ତ୍ତମାନର କେନ୍ଦ୍ର ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣ ଜେଟଲୀଙ୍କୁ କଟୁ ସମାଲୋଚନା କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଜିଏସ୍‌ଟିର ବିଫଳତାକୁ ନେଇ ଅରୁଣ ଜେଟଲୀ ତୁରନ୍ତ ଇସ୍ତଫା ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ଯଶବନ୍ତ କହିଛନ୍ତି । ମୋଦି ସରକାରଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ନୀତି ଉପରେ ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇ ଯଶବନ୍ତ କହିଥିଲେ ଯେ ସରକାର ସବୁ ବିଷୟମକୁ ତର୍ଜମା ନକରି ଜିଏସ୍‌ଟି ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ଲାଗୁ କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ବିମୁଦ୍ରାୟନ, ଜିଏସ୍‌ଟି ଲୋକଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଝଟକା ଦେଇଛି ବୋଲି ଯଶବନ୍ତ କହିଥିଲେ । ତେଣୁ ଅରୁଣଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ଦାବି କରିବାକୁ ଲୋକଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହକ୍ ବା ଅଧିକାର ରହିଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ପୁରୀ: ଫେସବୁକରେ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ କରି ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ, ପତ୍ନୀ ଓ ପ୍ରେମିକ ଗିରଫ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଗୁଳିମାଡ ; ଖଣ୍ଡଗିରିର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ କରି ୫ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଫେରାର । ଡି-ବ୍ରଦର୍ସଙ୍କ ଡିସଚାର୍ଜ ପିଟିସନ ଏସଡିଜେଏମଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ଖାରଜ । ୩ଟି ମାମଲାରେ ଦୋଷମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ଘଟଣାରେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ; ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଫେରାର