ଚୀନ୍‌ ଓପନ୍‌ ବ୍ୟାଡ୍‌ମିଣ୍ଟନ: ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ରରେ ପୋନପ୍ପା-ରାଙ୍କିରେଡ୍‌ଡୀ ଯୋଡ଼ି

ଚୀନ୍‌ ଓପନ୍‌ ବ୍ୟାଡ୍‌ମିଣ୍ଟନ: ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ରରେ ପୋନପ୍ପା-ରାଙ୍କିରେଡ୍‌ଡୀ ଯୋଡ଼ି

Copy Editor | Published On: Nov 14, 2017 11:57 PM IST | Updated On: Nov 14, 2017 11:57 PM IST |   162

ଫୁଜ୍‌ହୋୟୁ : ଏଠାରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଚାଇନା ଓପନ୍‌ର ମିକ୍‌ସଡ ଡବଲ୍‌ସ ବିଭାଗର ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ଅଶ୍ୱିନୀ ପୋନପ୍ପା-ସାତ୍ତ୍ୱିକ ସାଇରାଜ ରାଙ୍କିରେଡ୍‌ଡୀ ଯୋଡ଼ି । ଯୋଗ୍ୟତା ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପୋନପ୍ପା-ରାଙ୍କି ରେଡ୍‌ଡୀ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ନେଦରଲ୍ୟାଣ୍ଡ୍‌ସର ନିକ୍‌ଲାସ୍‌ ନୋର୍‌ ଓ ସାରା ଥାଇଗେସେନ୍‌ଙ୍କୁ ୨୧-୧୬, ୧୯-୨୧ ଓ ୨୧-୭ ଗେମ୍‌ରେ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଚାଇନିଜ୍‌ ତାଇପେର ଲି ଝି ହୁଏଇ ଏବଂ ୱ ଟି ଜଙ୍ଗ୍‌ଙ୍କ ଯୋଡ଼ିକୁ ୨୪-୨୨, ୨୧-୭ ପଏଣ୍ଟରେ ପରାସ୍ତ କରି ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ରର ପ୍ରଥମ ରାଉଣ୍ଡରେ ପୋନ୍ନପା-ରାଙ୍କିରେଡ୍ଡି ନେଦରଲ୍ୟାଣ୍ଡସର ମ୍ୟାଥିଆସ୍‌ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ୍‌ସେନ୍‌ ଓ ଖ୍ରିଷ୍ଟିନା ପେଡେରସେନ୍‌ଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ସହ ହେବ ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ପୁରୀ: ଫେସବୁକରେ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ କରି ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ, ପତ୍ନୀ ଓ ପ୍ରେମିକ ଗିରଫ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଗୁଳିମାଡ ; ଖଣ୍ଡଗିରିର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ କରି ୫ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଫେରାର । ଡି-ବ୍ରଦର୍ସଙ୍କ ଡିସଚାର୍ଜ ପିଟିସନ ଏସଡିଜେଏମଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ଖାରଜ । ୩ଟି ମାମଲାରେ ଦୋଷମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ଘଟଣାରେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ; ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଫେରାର