ଚୀନ୍‌ ଓପନ୍‌ ବ୍ୟାଡ୍‌ମିଣ୍ଟନ: ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ରରେ ପୋନପ୍ପା-ରାଙ୍କିରେଡ୍‌ଡୀ ଯୋଡ଼ି

ଚୀନ୍‌ ଓପନ୍‌ ବ୍ୟାଡ୍‌ମିଣ୍ଟନ: ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ରରେ ପୋନପ୍ପା-ରାଙ୍କିରେଡ୍‌ଡୀ ଯୋଡ଼ି

Copy Editor RKD | Published On: Nov 14, 2017 11:57 PM IST | Updated On: Nov 14, 2017 11:57 PM IST |   183

ଫୁଜ୍‌ହୋୟୁ : ଏଠାରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଚାଇନା ଓପନ୍‌ର ମିକ୍‌ସଡ ଡବଲ୍‌ସ ବିଭାଗର ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ଅଶ୍ୱିନୀ ପୋନପ୍ପା-ସାତ୍ତ୍ୱିକ ସାଇରାଜ ରାଙ୍କିରେଡ୍‌ଡୀ ଯୋଡ଼ି । ଯୋଗ୍ୟତା ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପୋନପ୍ପା-ରାଙ୍କି ରେଡ୍‌ଡୀ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ନେଦରଲ୍ୟାଣ୍ଡ୍‌ସର ନିକ୍‌ଲାସ୍‌ ନୋର୍‌ ଓ ସାରା ଥାଇଗେସେନ୍‌ଙ୍କୁ ୨୧-୧୬, ୧୯-୨୧ ଓ ୨୧-୭ ଗେମ୍‌ରେ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଚାଇନିଜ୍‌ ତାଇପେର ଲି ଝି ହୁଏଇ ଏବଂ ୱ ଟି ଜଙ୍ଗ୍‌ଙ୍କ ଯୋଡ଼ିକୁ ୨୪-୨୨, ୨୧-୭ ପଏଣ୍ଟରେ ପରାସ୍ତ କରି ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ମୁଖ୍ୟ ଡ୍ରର ପ୍ରଥମ ରାଉଣ୍ଡରେ ପୋନ୍ନପା-ରାଙ୍କିରେଡ୍ଡି ନେଦରଲ୍ୟାଣ୍ଡସର ମ୍ୟାଥିଆସ୍‌ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ୍‌ସେନ୍‌ ଓ ଖ୍ରିଷ୍ଟିନା ପେଡେରସେନ୍‌ଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ସହ ହେବ ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ପୁରୀ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ପୁରୀ-ତିରୁପତି ରେଳଗାଡିରେ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ବିସ୍ପୋରଣ, ବିସ୍ପୋରଣରେ ଗୋଟିଏ ବଗି କ୍ଷତି ଗସ୍ତ ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତ ପରାସ୍ତ, ୧୩୫ ରନ୍‌ରେ ୨ୟ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିବା ସହିତ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨-୦ରେ ସିରିଜ ବିଜୟୀ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ତଲସରା ଥାନା ଅଧୀନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ନିକଟରେ ଅଜଣା ଗାଡ଼ି ଧକ୍କାରେ ଦୁଇ ମୃତ । ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ୨ୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପକ୍ଷରୁ ଭାରତ ପାଇଁ ବିଜୟ ନିମନ୍ତେ ଧାର୍ଯ୍ୟ ଲକ୍ଷ ୨୮୭ ରନ୍ ର ପିଛା କରି ଭାରତ ୨୬/୩, ମୁରଲୀ ବିଜୟ, କେ.ଏଲ ରାହୁଲ ଏବଂ କୋହଲି ଆଉଟ ।