ଦାଉଦର ସମ୍ପତ୍ତି ୧୧.୫୮ କୋଟିରେ ନିଲାମ

ଦାଉଦର ସମ୍ପତ୍ତି ୧୧.୫୮ କୋଟିରେ ନିଲାମ

Copy Editor | Published On: Nov 14, 2017 10:58 PM IST |   229

ମୁମ୍ବଇ : କୁଖ୍ୟାତ ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଲ୍ଡ ଡନ୍‌ ଦାଉଦ ଇବ୍ରାହିମ ନାମରେ ମୁମ୍ବଇରେ ଥିବା କେତେକ ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୧୧.୫୮ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ନିଲାମ କରାଯାଇଛି । ଏଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରେ ହୋଟେଲ ରୌନକ୍‌ ଆଫ୍ରୋଜ୍‌ (ଦିଲ୍ଲୀ ଜାଇକା), ସବ୍‌ନମ ଗେଷ୍ଟହାଉସ ଓ ଦାମରୱାଲା ବିଲ୍ଡିଂର ଛଅଟି ପ୍ରକୋଷ୍ଠ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ବିତ୍ତ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର ସମ୍ପତ୍ତି ବାଜ୍ୟାପ୍ତି ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ ଦାଉଦର ଏହି ସମ୍ପତ୍ତିଗୁଡିକୁ ନିଲାମ କରାଯାଇଛି । ସୈଫି ବୁର୍‌ହାନି ଅପ୍‌ଲିଫ୍ଟମେଣ୍ଟ ଟ୍ରଷ୍ଟ ପକ୍ଷରୁ ରୌନକ୍‌ ଆଫ୍ରୋଜ ହୋଟେଲକୁ ୪.୫୩ କୋଟିରେ, ସବନମ ଗେଷ୍ଟହାଉସକୁ ୩.୫୨ କୋଟିରେ ଓ ଦାମରୱାଲା ବିଲ୍ଡିଂର ୬ଟି ପ୍ରକୋଷ୍ଠକୁ ୩.୫୩ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇଥିବା ପ୍ରକାଶ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ୧୯୯୩ ମୁମ୍ବଇ ସିରିଜ୍‌ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା ପରେ ଦାଉଦ ଓ ଅନ୍ୟ କେତେକ ସହଯୋଗୀ ମୁମ୍ବଇ ଛାଡି ବିଦେଶରେ ବସବାସ କରୁଛନ୍ତି । ଅଦାଲତଙ୍କ ନିର୍ଦେଶକ୍ରମେ ମୁମ୍ବଇରେ ଥିବା ଦାଉଦର ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ନିଲାମ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରକାଶ ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ପୁରୀ: ଫେସବୁକରେ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ କରି ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ, ପତ୍ନୀ ଓ ପ୍ରେମିକ ଗିରଫ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଗୁଳିମାଡ ; ଖଣ୍ଡଗିରିର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ କରି ୫ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଫେରାର । ଡି-ବ୍ରଦର୍ସଙ୍କ ଡିସଚାର୍ଜ ପିଟିସନ ଏସଡିଜେଏମଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ଖାରଜ । ୩ଟି ମାମଲାରେ ଦୋଷମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ଘଟଣାରେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ; ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଫେରାର