ଶିଶୁ ଦିବସରେ ବାଜି ରାଉତଙ୍କ ବଳିଦାନ ଗାଥା ଟ୍ୱିଟ କଲେ କ୍ରିକେଟିୟର ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସେହ୍ୱାଗ

.

Published On: Nov 14, 2017 09:41 PM IST | Updated On: Nov 14, 2017 09:59 PM IST |   635

କଟକ:  ଇଂରେଜଙ୍କ ଗୁଳିରେ ସହିଦ ହୋଇଥିଲେ ବାଜି ରାଉତ। ଶିଶୁ ଦିବସରେ ତାଙ୍କର ଏହି ମହାନ ବଳିଦାନକୁ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ପୃଷ୍ଟାରେ କ୍ରିକେଟିୟର ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସେହ୍ୱାଗ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ବାଜି ରାଉତ ସାହସର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଓ ପ୍ରାଣବଳି ଦେଇ ନିଜ ଦେଶ ଓ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ବିଷୟରେ ସେ ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ଟ୍ୱିଟ ଯୋଗୁଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ବି ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ମହାନ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ଲୋକ ବାଜି ରାଉତଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣି ପାରିଛନ୍ତି ।

 

Tags:

Like Us

Breaking News

ପୁରୀ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ପୁରୀ-ତିରୁପତି ରେଳଗାଡିରେ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ବିସ୍ପୋରଣ, ବିସ୍ପୋରଣରେ ଗୋଟିଏ ବଗି କ୍ଷତି ଗସ୍ତ ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତ ପରାସ୍ତ, ୧୩୫ ରନ୍‌ରେ ୨ୟ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିବା ସହିତ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨-୦ରେ ସିରିଜ ବିଜୟୀ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ତଲସରା ଥାନା ଅଧୀନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ନିକଟରେ ଅଜଣା ଗାଡ଼ି ଧକ୍କାରେ ଦୁଇ ମୃତ । ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ୨ୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପକ୍ଷରୁ ଭାରତ ପାଇଁ ବିଜୟ ନିମନ୍ତେ ଧାର୍ଯ୍ୟ ଲକ୍ଷ ୨୮୭ ରନ୍ ର ପିଛା କରି ଭାରତ ୨୬/୩, ମୁରଲୀ ବିଜୟ, କେ.ଏଲ ରାହୁଲ ଏବଂ କୋହଲି ଆଉଟ ।