ସୁପରକ୍ଲାସ ଠିକାଦାର ବଣ୍ଟି ଅଗ୍ରୱାଲ ଗିରଫ

ସୁପରକ୍ଲାସ ଠିକାଦାର ବଣ୍ଟି ଅଗ୍ରୱାଲ ଗିରଫ

Copy Editor | Published On: Nov 13, 2017 07:52 PM IST |   1177

ଭବାନୀପାଟଣା : ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନର ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ନକଲି ଟିଡିଏସ୍ଆର କରି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ହାତେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଭବାନୀପାଟଣାର ସୁପର କ୍ଲାସ ଠିକାଦର ବଣ୍ଟି ଅଗ୍ରୱାଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ପୁଲିସ୍ ଗିରଫ କରିଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କଳାହାଣ୍ଡି, ବଲାଙ୍ଗୀର ,ବରଗଡ, ନୂଆପଡା, ନବରଙ୍ଗପୁର ଆଦି ଜିଲ୍ଲାର ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ଓ ଗ୍ରାମ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ବିଭିନ୍ନ କାମ ହାତେଇ ବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନର ଷ୍ଟେଟବ୍ୟାଙ୍କର ନକଲି ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଟିଡିଏସ୍ଆର କରିଥିଲେ । ଏପରି କରି ସେମାନେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର କାମ ପାଇଥିଲେ । ଏହି ନକଲି ଟିଡିଏସ୍ଆର ଘଟଣାରେ ଉପରୋକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ମାମଲା ରୁଜ କରାଯାଇଥିଲା । ବଣ୍ଟି ଅଗ୍ରୱାଲ ଏବଂ ତାର ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଗିରଫ ଭୟରେ ଫେରାର ଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ୟରେ ନୂଆପଡା ପୋଲିସ ବଣ୍ଟି ଅଗ୍ରୱାଲ ଓ ତାଙ୍କ ବାପା ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ପୁରୀ: ଫେସବୁକରେ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ କରି ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ, ପତ୍ନୀ ଓ ପ୍ରେମିକ ଗିରଫ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଗୁଳିମାଡ ; ଖଣ୍ଡଗିରିର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ କରି ୫ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଫେରାର । ଡି-ବ୍ରଦର୍ସଙ୍କ ଡିସଚାର୍ଜ ପିଟିସନ ଏସଡିଜେଏମଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ଖାରଜ । ୩ଟି ମାମଲାରେ ଦୋଷମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ଘଟଣାରେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ; ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଫେରାର