ସୁପରକ୍ଲାସ ଠିକାଦାର ବଣ୍ଟି ଅଗ୍ରୱାଲ ଗିରଫ

ସୁପରକ୍ଲାସ ଠିକାଦାର ବଣ୍ଟି ଅଗ୍ରୱାଲ ଗିରଫ

Copy Editor RKD | Published On: Nov 13, 2017 07:52 PM IST |   1227

ଭବାନୀପାଟଣା : ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନର ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ନକଲି ଟିଡିଏସ୍ଆର କରି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ହାତେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଭବାନୀପାଟଣାର ସୁପର କ୍ଲାସ ଠିକାଦର ବଣ୍ଟି ଅଗ୍ରୱାଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ପୁଲିସ୍ ଗିରଫ କରିଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କଳାହାଣ୍ଡି, ବଲାଙ୍ଗୀର ,ବରଗଡ, ନୂଆପଡା, ନବରଙ୍ଗପୁର ଆଦି ଜିଲ୍ଲାର ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ଓ ଗ୍ରାମ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ବିଭିନ୍ନ କାମ ହାତେଇ ବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନର ଷ୍ଟେଟବ୍ୟାଙ୍କର ନକଲି ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଟିଡିଏସ୍ଆର କରିଥିଲେ । ଏପରି କରି ସେମାନେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର କାମ ପାଇଥିଲେ । ଏହି ନକଲି ଟିଡିଏସ୍ଆର ଘଟଣାରେ ଉପରୋକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ମାମଲା ରୁଜ କରାଯାଇଥିଲା । ବଣ୍ଟି ଅଗ୍ରୱାଲ ଏବଂ ତାର ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଗିରଫ ଭୟରେ ଫେରାର ଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ୟରେ ନୂଆପଡା ପୋଲିସ ବଣ୍ଟି ଅଗ୍ରୱାଲ ଓ ତାଙ୍କ ବାପା ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ପୁରୀ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ପୁରୀ-ତିରୁପତି ରେଳଗାଡିରେ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ବିସ୍ପୋରଣ, ବିସ୍ପୋରଣରେ ଗୋଟିଏ ବଗି କ୍ଷତି ଗସ୍ତ ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତ ପରାସ୍ତ, ୧୩୫ ରନ୍‌ରେ ୨ୟ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିବା ସହିତ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨-୦ରେ ସିରିଜ ବିଜୟୀ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ତଲସରା ଥାନା ଅଧୀନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ନିକଟରେ ଅଜଣା ଗାଡ଼ି ଧକ୍କାରେ ଦୁଇ ମୃତ । ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ୨ୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପକ୍ଷରୁ ଭାରତ ପାଇଁ ବିଜୟ ନିମନ୍ତେ ଧାର୍ଯ୍ୟ ଲକ୍ଷ ୨୮୭ ରନ୍ ର ପିଛା କରି ଭାରତ ୨୬/୩, ମୁରଲୀ ବିଜୟ, କେ.ଏଲ ରାହୁଲ ଏବଂ କୋହଲି ଆଉଟ ।