ଭାରତୀ-ହର୍ଷଙ୍କ ବିବାହ

.

Published On: Nov 12, 2017 06:00 PM IST |   1594

କମେଡି କ୍ୱିନ୍‌ ଭାବେ ଖ୍ୟାତିଲାଭ କରିଥିବା ଭାରତୀ ସିଂହ ବହୁଦିନର ଚର୍ଚ୍ଚା ପରେ ଶେଷରେ ଶ୍ରୀମତୀ ହେବାର ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତା ଡିସେମ୍ବର ୩ତାରିଖରେ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିୟାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଭାରତୀ। ଏହା ଜଣାଇବା ଲାଗି ବିବାହ ପୂର୍ବ ଫଟୋଶୁଟ୍‌ କରି ଏହାର ଫଟୋ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ହର୍ଷ ମୋର ମନ ଚୋରି କରିଥିଲେ, ଏବେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗିଆ ଚୋରି କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ବାହାଘରରେ ପାଳିତ ହେବାକୁ ଥିବା ସମସ୍ତ ପରମ୍ପରାକୁ ନେଇ ଭାରତୀ ବେଶ୍‌ ଉତ୍ସୁକ। ସେଦିନ ଲାଗି ସେ ଓଜନ ଆଉ ଟିକେ କମ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ଡାଏଟିଂ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଡ୍ୟାନ୍ସ ରିଅଲିଟି ଶୋ’ ‘ନଚ୍‌ବଲିଏ-୮’ରେ ବି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଭାରତୀ ‘ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ ଏବଂ ‘କମେଡି ନାଇଟ୍‌ସ’ରେ ଅଭିନୟ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଜୁନ୍‌ ମାସରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇଥିଲା। ଭାରତୀଙ୍କ ଠାରୁ ହର୍ଷ ୭ବର୍ଷ ସାନ। ସେମାନଙ୍କର ମଜାଦାର ବାହାଘର କାର୍ଡଟିକୁ ପୁନିତ ଗୁପ୍ତା ଡିଜାଇନ୍‌ କରିଥିବା ବେଳେ ହନିମୁନ୍‌ ଲାଗି ଭାରତୀ ୟୁରୋପ ଯିବାକୁ ଭାବିଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ୨୦-୨୫ ଦିନ ବିଭିନ୍ନ ସହର ବୁଲାବୁଲି କରିବା ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି ସେ।

Tags:

Like Us

Breaking News

ପୁରୀ: ଫେସବୁକରେ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ କରି ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ, ପତ୍ନୀ ଓ ପ୍ରେମିକ ଗିରଫ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଗୁଳିମାଡ ; ଖଣ୍ଡଗିରିର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ କରି ୫ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଫେରାର । ଡି-ବ୍ରଦର୍ସଙ୍କ ଡିସଚାର୍ଜ ପିଟିସନ ଏସଡିଜେଏମଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ଖାରଜ । ୩ଟି ମାମଲାରେ ଦୋଷମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ଘଟଣାରେ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ; ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଫେରାର