ଛୋଟ ପରଦାକୁ ପୁଣି ଫେରିଲେ ବାଳିକା ବଧୂ

.

Published On: Nov 10, 2017 03:14 PM IST | Updated On: Nov 11, 2017 11:37 AM IST |   1193

 

‘ବାଳିକା ବଧୂ’ ଟିଭି ଧାରବାହିକରେ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଅବିକା ଗୌର, କିଛି ଦିନର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ପୁଣି ଛୋଟ ପରଦାକୁ ଫେରିଛନ୍ତି । ଏଥର ଲୋକପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ‘ଲାଡୋ’ରେ ଏକ ନିଆରା ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଧାରାବାହିକ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ଅଳ୍ପ ଦିନ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅବିକାକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅବିକାଙ୍କ ନୂଆ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି। ଗୁରୁଜୁରାଟର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅବିକା ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଗୀତ, ନୃତ୍ୟ ଓ ଫଟୋ ସୁଟ୍ କରିବାରେ ରୁଚି ରଖନ୍ତି।

 

Tags:

Like Us

Breaking News

ପୁରୀ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ପୁରୀ-ତିରୁପତି ରେଳଗାଡିରେ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ବିସ୍ପୋରଣ, ବିସ୍ପୋରଣରେ ଗୋଟିଏ ବଗି କ୍ଷତି ଗସ୍ତ ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତ ପରାସ୍ତ, ୧୩୫ ରନ୍‌ରେ ୨ୟ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିବା ସହିତ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨-୦ରେ ସିରିଜ ବିଜୟୀ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ତଲସରା ଥାନା ଅଧୀନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ନିକଟରେ ଅଜଣା ଗାଡ଼ି ଧକ୍କାରେ ଦୁଇ ମୃତ । ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ୨ୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପକ୍ଷରୁ ଭାରତ ପାଇଁ ବିଜୟ ନିମନ୍ତେ ଧାର୍ଯ୍ୟ ଲକ୍ଷ ୨୮୭ ରନ୍ ର ପିଛା କରି ଭାରତ ୨୬/୩, ମୁରଲୀ ବିଜୟ, କେ.ଏଲ ରାହୁଲ ଏବଂ କୋହଲି ଆଉଟ ।