‘ତୋ ଅଗଣାର ତୁଳସୀ ମୁଁ’

ପ୍ରେମ, ବିଶ୍ୱାସ ଓ ତ୍ୟାଗର କାହାଣୀ

Published On: Oct 28, 2017 06:02 PM IST |   2217

ସାର୍ଥକ୍‌ ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ମେଗା ଧାରାବାହିକ ‘ତୋ ଅଗଣାର ତୁଳସୀ ମୁଁ’ ଇତିମଧ୍ୟରେ ୧୪୦୦ ଏପିସୋଡ଼ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି। ସମ୍ପ୍ରତି ଦ୍ୱିତୀୟ ପିଢ଼ିକୁ ନେଇ ଧାରାବାହିକର କାହାଣୀ ଗତିଶୀଳ ହେଉଛି। ତୁଳସୀର କନ୍ୟା କେଟି ଓ ଆୟୁଷଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ପଟେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ ଲିସାର ପୁଅ ବିକ୍ରମ ସହ କେଟିର ବାହାଘର କରିବାକୁ ଚନ୍ଦନ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକଟ କରେ। ଏହାକୁ ନେଇ କାହାଣୀ ଭିନ୍ନ ମୋଡ଼ ନେଇଛି। ମୂଳତଃ ପ୍ରେମ, ବିଶ୍ୱାସ ଓ ତ୍ୟାଗକୁ ନେଇ ଏହି ଧାରାବାହିକର କାହାଣୀ ସମୃଦ୍ଧ ହୋଇଛି। ଏହାର ପ୍ରଯୋଜନାରେ ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନ ଲେଙ୍କା ଥିବାବେଳେ ନିର୍ଦେଶନାରେ ଅଛନ୍ତି ବାସୁଦେବ ବରାଡ଼। ସୋମବାରଠାରୁ ଶୁକ୍ରବାର ରାତି ୮.୩୦ରୁ ୯ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଧାରାବାହିକ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଛି।

Tags:

Like Us

Breaking News

ପୁରୀ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ପୁରୀ-ତିରୁପତି ରେଳଗାଡିରେ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ବିସ୍ପୋରଣ, ବିସ୍ପୋରଣରେ ଗୋଟିଏ ବଗି କ୍ଷତି ଗସ୍ତ ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତ ପରାସ୍ତ, ୧୩୫ ରନ୍‌ରେ ୨ୟ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିବା ସହିତ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨-୦ରେ ସିରିଜ ବିଜୟୀ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ତଲସରା ଥାନା ଅଧୀନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ନିକଟରେ ଅଜଣା ଗାଡ଼ି ଧକ୍କାରେ ଦୁଇ ମୃତ । ସେଞ୍ଚୁରିଅନ୍‌ : ୨ୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ପକ୍ଷରୁ ଭାରତ ପାଇଁ ବିଜୟ ନିମନ୍ତେ ଧାର୍ଯ୍ୟ ଲକ୍ଷ ୨୮୭ ରନ୍ ର ପିଛା କରି ଭାରତ ୨୬/୩, ମୁରଲୀ ବିଜୟ, କେ.ଏଲ ରାହୁଲ ଏବଂ କୋହଲି ଆଉଟ ।