ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଖେଳାଳି

୨୨ରେ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ

Copy Editor AH | Published On: Oct 13, 2017 08:10 PM IST |   1271

ମୁମ୍ବଇ : ଭାରତ ବିରୋଧରେ କ୍ରିକେଟ୍‌ ସିରିଜ୍‌ ଖେଳିବା ନିମନ୍ତେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ୯ଜଣ ଖେଳାଳି ଏଠାରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଦଳର ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍‌ ରସ୍‌ ଟେଲର ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ନିଜ ଖୁସିବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ଭାରତ ବିରୋଧରେ କ୍ରିକେଟ୍‌ ସିରିଜ୍‌ ଖେଳିବା ନିମନ୍ତେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ୯ଜଣ ଖେଳାଳି ପହଞ୍ଚିଥିବା ବେଳେ ବାକି ୬ଜଣ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଏ’ ଦଳରୁ ମନୋନୀତ କରାଯିବ । ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡଏ’ ଦଳ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତ ଏ’ ଦଳ ବିରୋଧରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳୁଛି । ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ ଆସନ୍ତା ୨୨ରେ ମୁମ୍ବଇଠାରେ, ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆ ୨୫ରେ ପୁଣେ ଠାରେ ଓ ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ କାନପୁର ଠାରେ ୨୯ରେ ଖେଳାଯିବ । ଏହାପରେ ଦୁଇ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ୩ ମ୍ୟାଚ୍‌ ବିଶିଷ୍ଟ ଟ୍ୱେଣ୍ଟି-୨୦ ସିରିଜ୍‌ ଖେଳାଯିବ । ସିରିଜ୍‌ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଦଳ ବୋର୍ଡ ସଭାପତି ଏକାଦଶ ବିରୋଧରେ ଆସନ୍ତା ୧୭ ଓ ୧୯ରେ ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିବ । ଶନିବାର ଠାରୁ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଦଳ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ୮ ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିବା ସହିତ ଭାରତ ୨-୧ରେ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ବିଜୟୀ । ବିଶାଖାପାଟଣା ଦିନିକିଆରେ ଭାରତକୁ ୨୧୬ ରନ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ ଦେଲା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା କଟକ: ଟିକେଟ୍ ବିକ୍ରିକୁ ନେଇ ବାରବାଟୀରେ ଉତ୍ତେଜନା ବାଲେଶ୍ବର: ସୋର ଛପୋଲିଆରେ ଦୁର୍ଘଟଣା. ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଡ୍ରାଇଭର ହେଲପର