ଟିଆରପି ଶୀର୍ଷରେ କେବିସି,ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ରୁ ବିଗବସ୍‌ ଆଉଟ

ଟିଆରପି ଶୀର୍ଷରେ କେବିସି,ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ରୁ ବିଗବସ୍‌ ଆଉଟ

| Published On: Oct 13, 2017 06:47 PM IST |   1348

ମୁମ୍ବାଇ : ଗତ ଅଗଷ୍ଟରେ ସୋନି ଟିଭିରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କୌନ ବନେଗା କରୋଡପତି(କେବିସି)-୯ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଏବେ ମଧ୍ୟ ବଜାୟ ରହିଛି । ତେବେ ଟିଆରପି ତାଲିକାର ପଛରେ ପଡିଯାଇଛି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିଗବସ୍‌-୧୧ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଦି ଗ୍ରେଟ ଇଣ୍ଡିଆନ ଲାଫଟର ଚାଲେଞ୍ଜ । ବିଏଆରସି ପକ୍ଷରୁ ସଦ୍ୟତମ ଜାରି ହୋଇଥିବା ତାଲିକା ଶୀର୍ଷରେ କେବସି ଥିବାବେଳେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ରୁ ବାଦ ପଡିଛି ବିଗବସ୍‌-୧୧ । ତାଲିକା ମୁତାବକ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଜୀ ଟିଭିର କୁଣ୍ଡଳୀ ଭାଗ୍ୟ, ତୃତୀୟରେ ଜୀ ଅନମୋଲର କାଲା ଟିକା, ଚତୁର୍ଥରେ ଜୀ ଟିଭିର କୁମକୁମ ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ପଞ୍ଚମରେ କଲର୍ସ ଟେଲିଭିଜନର ଫିୟର ଫ୍ୟାକ୍ଟର ଖତରୋଁ କେ କିଲାଡି ପେନ୍‌ ଇନ ସ୍ପେନ୍‌ ରହିଛି । ସେହିଭଳି ୨.୯ ପଏଣ୍ଟ ସହ ବିଗବସ୍‌ ତାଲିକାର ଏକାଦଶ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି । ତେବେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ତାହା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ ଭିତରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରିବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ୮ ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିବା ସହିତ ଭାରତ ୨-୧ରେ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ବିଜୟୀ । ବିଶାଖାପାଟଣା ଦିନିକିଆରେ ଭାରତକୁ ୨୧୬ ରନ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ ଦେଲା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା କଟକ: ଟିକେଟ୍ ବିକ୍ରିକୁ ନେଇ ବାରବାଟୀରେ ଉତ୍ତେଜନା ବାଲେଶ୍ବର: ସୋର ଛପୋଲିଆରେ ଦୁର୍ଘଟଣା. ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଡ୍ରାଇଭର ହେଲପର