ଜେଲରୁ ବାହାରି ପାରିଲେନି ତଲୱାର ଦମ୍ପତି

ଜେଲରୁ ବାହାରି ପାରିଲେନି ତଲୱାର ଦମ୍ପତି

| Published On: Oct 13, 2017 06:09 PM IST |   106

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆରୂଷୀ-ହେମରାଜ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣାରେ ରାଜେଶ ତଲୱାର ଏବଂ ନୂପୁର ତଲୱାରଙ୍କୁ ଆହ୍ଲାବାଦ ହାଇକୋର୍ଟ ନିର୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ଡାସନା ଜେଲରୁ ଶୁକ୍ରବାର ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିନି । ସେମାନେ ନିର୍ଦୋଷ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଜେଲୁ ମୁକ୍ତ କରିବା ନେଇ ଆହ୍ଲାବାଦ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ଶୁଣାଣିର ନକଲ ଜେଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ନଥିବାରୁ ତଲୱାର ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ମୁକ୍ତ କରାଯାଇନାହିଁ । ଅପରପକ୍ଷେ ଶନିବାର ଏବଂ ରବିବାର ଛୁଟି ଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସୋମବାର ଜେଲରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,୨୦୦୮ ମେ ୧୬ ତାରିଖରେ ଆରୂଷୀ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ତାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ଚାକର ହେମରାଜଙ୍କ ମୃତଦେହ ଘର ଛାତ ଉପରୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ସିବିଆଇ କରିବା ସହ ୨୦୧୩,ନଭେମ୍ବର ୨୫ ତାରିଖରେ ସିବିଆଇ ଅଦାଲତରେ ତଲୱାର ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରାଯାଇଥିଲା । ସେହିଦିନରୁ ତଲୱାର ଦମ୍ପତି ଡାସନା ଜେଲରେ ଥିବାବେଳେ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ବିରୋଧରେ ୨୦୧୪ରେ ଆହ୍ଲାବାଦ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ୮ ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିବା ସହିତ ଭାରତ ୨-୧ରେ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ବିଜୟୀ । ବିଶାଖାପାଟଣା ଦିନିକିଆରେ ଭାରତକୁ ୨୧୬ ରନ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ ଦେଲା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା କଟକ: ଟିକେଟ୍ ବିକ୍ରିକୁ ନେଇ ବାରବାଟୀରେ ଉତ୍ତେଜନା ବାଲେଶ୍ବର: ସୋର ଛପୋଲିଆରେ ଦୁର୍ଘଟଣା. ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଡ୍ରାଇଭର ହେଲପର