ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲଙ୍କ ଉପରୁ ମାମଲା ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲଙ୍କ ଉପରୁ ମାମଲା ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ

Copy Editor | Published On: Oct 12, 2017 11:53 PM IST |   177

ରାଜକୋଟ : ଗୁଜରାଟ ସରକାର ଗୁରୁବାର ସଂରକ୍ଷଣ ସପକ୍ଷବାଦୀ ନେତା ତଥା ‘ପତିଦାର ଅନାମତ ଆନ୍ଦୋଳନ ସମିତି’ର ଆବାହକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଗତ ଏକ ମାମଲାକୁ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିନେଇଛନ୍ତି । ଦୁଇବର୍ଷ ପରେ ଜାତୀୟ ପତାକାକୁ ଅବମାନନା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଥିଲା । ଏଥିସହିତ ପତିଦାର ଆନ୍ଦୋଳନ ସମିତିର ଅନ୍ୟ ପାଞ୍ଚଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଗତ ମାମଲାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରାଯାଇଛି ବୋଲି ରାଜକୋଟ ଜିଲାପାଳ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେତେବେଳେ ରାଜକୋଟରେ ଭାରତ-ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଉଦେଶ୍ୟରେ କାନେ୍ଧରି ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ପ୍ରବେଶ କରୁଥିବାବେଳେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ଗୋଡ ଜାତୀୟ ପତାକାରେ ବାଜିଥିଲା । ତେଣୁ ୨୦୧୫ ଅକ୍ଟୋବର ୧୯ରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏତଲା ଦାଏର କରାଯାଇଥିଲା ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ସୁୂର୍ଣ୍ଣପୁର: ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବନ୍ଦ ଡାକରା ସମୟରେ ଜଣଙ୍କୁ ମାଓବାଦୀ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଅବପାତ ପ୍ରଭାବରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଲାଗି ରହିବ ବର୍ଷାର ପ୍ରଭାବ ବାଲେଶ୍ୱର ବାଣ ବିସ୍ପୋରଣ ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୨କୁ ବୃଦ୍ଧି