ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲଙ୍କ ଉପରୁ ମାମଲା ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲଙ୍କ ଉପରୁ ମାମଲା ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ

Copy Editor RKD | Published On: Oct 12, 2017 11:53 PM IST |   183

ରାଜକୋଟ : ଗୁଜରାଟ ସରକାର ଗୁରୁବାର ସଂରକ୍ଷଣ ସପକ୍ଷବାଦୀ ନେତା ତଥା ‘ପତିଦାର ଅନାମତ ଆନ୍ଦୋଳନ ସମିତି’ର ଆବାହକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପଟେଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଗତ ଏକ ମାମଲାକୁ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିନେଇଛନ୍ତି । ଦୁଇବର୍ଷ ପରେ ଜାତୀୟ ପତାକାକୁ ଅବମାନନା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଥିଲା । ଏଥିସହିତ ପତିଦାର ଆନ୍ଦୋଳନ ସମିତିର ଅନ୍ୟ ପାଞ୍ଚଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଗତ ମାମଲାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରାଯାଇଛି ବୋଲି ରାଜକୋଟ ଜିଲାପାଳ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେତେବେଳେ ରାଜକୋଟରେ ଭାରତ-ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଉଦେଶ୍ୟରେ କାନେ୍ଧରି ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ପ୍ରବେଶ କରୁଥିବାବେଳେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ଗୋଡ ଜାତୀୟ ପତାକାରେ ବାଜିଥିଲା । ତେଣୁ ୨୦୧୫ ଅକ୍ଟୋବର ୧୯ରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏତଲା ଦାଏର କରାଯାଇଥିଲା ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ୮ ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିବା ସହିତ ଭାରତ ୨-୧ରେ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ବିଜୟୀ । ବିଶାଖାପାଟଣା ଦିନିକିଆରେ ଭାରତକୁ ୨୧୬ ରନ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ ଦେଲା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା କଟକ: ଟିକେଟ୍ ବିକ୍ରିକୁ ନେଇ ବାରବାଟୀରେ ଉତ୍ତେଜନା ବାଲେଶ୍ବର: ସୋର ଛପୋଲିଆରେ ଦୁର୍ଘଟଣା. ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଡ୍ରାଇଭର ହେଲପର