କେନ୍ଦ୍ରରେ ୧୧ ଜଣ ସଚିବ ବଦଳିଲେ

କେନ୍ଦ୍ରରେ ୧୧ ଜଣ ସଚିବ ବଦଳିଲେ

Copy Editor RKD | Published On: Oct 12, 2017 11:41 PM IST |   283

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ କ୍ୟାବିନେଟ ନିଯୁକ୍ତି କମିଟିର ସୁପାରିସକ୍ରମେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଥିବା ୧୧ଟି ବିଭାଗରେ ସଚିବସ୍ତରୀୟ ବଦଳି ହୋଇଛି । ରାଜସ୍ୱ ସଚିବ ହସମୁଖ ଆଢିଆଙ୍କୁ ଅର୍ଥ ସଚିବଭାବେ ଅବସ୍ଥାପିତ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ପରିବେଶ ଓ ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ ସଚିବ ଅଜୟ ନାରାୟଣ ଝା’ଙ୍କୁ ଅର୍ଥ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟରେ ସଚିବ (ବ୍ୟୟ) ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି । ଏହି ପଦରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଅଶୋକ ଲାଭାସା ଚଳିତମାସ ଶେଷରେ ଅବସର ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବ ସି.କେ.ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ପରିବେଶ ଓ ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ ସଚିବଭାବେ ଅବସ୍ଥାପିତ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ଖାଦ୍ୟ, ସାଧାରଣ ବଣ୍ଟନ ବିଭାଗ ସଚିବ ପ୍ରୀତି ସୁଦାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି । କ୍ରୀଡା ସଚିବଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଓଡ଼ିଶା କ୍ୟାଡର ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀ ଇଞ୍ଜେଟି ଶ୍ରୀନିବାସଙ୍କୁ କର୍ପୋରେଟ ଆଫେୟାର୍ସ ସଚିବଭାବେ, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ କ୍ୟାଡର ଆଇଏଏସ ଗୋପାଳକୃଷ୍ଣଙ୍କୁ ଜାହାଜ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର ସଚିବ, ରବିକାନ୍ତଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଓ ସାଧାରଣ ବଣ୍ଟନ ବିଭାଗ ସଚିବ ଦାୟିତ୍ୱ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି । ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ କ୍ୟାଡର ଆଇଏଏସ ରାହୁଲପ୍ରସାଦ ଭଟ୍ଟନାଗରଙ୍କୁ କ୍ରୀଡା ସଚିବ ଓ ଆଲୋକ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ବିଭାଗର ସଚିବଭାବେ ଅବସ୍ଥାପିତ କରାଯାଇଛି ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ୮ ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିବା ସହିତ ଭାରତ ୨-୧ରେ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ବିଜୟୀ । ବିଶାଖାପାଟଣା ଦିନିକିଆରେ ଭାରତକୁ ୨୧୬ ରନ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ ଦେଲା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା କଟକ: ଟିକେଟ୍ ବିକ୍ରିକୁ ନେଇ ବାରବାଟୀରେ ଉତ୍ତେଜନା ବାଲେଶ୍ବର: ସୋର ଛପୋଲିଆରେ ଦୁର୍ଘଟଣା. ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଡ୍ରାଇଭର ହେଲପର