ଚହଲାରେ ବୁଡି ଭାଇ ଭଉଣୀ ମୃତ

ଚହଲାରେ ବୁଡି ଭାଇ ଭଉଣୀ ମୃତ

| Published On: Oct 12, 2017 12:47 PM IST |   278

ନୂଆପଡା : ଜମିକ୍ଷେତରେ ଥିବା ଏକ ପାଣି ଚହଲାରେ ବୁଡି ଦୁଇ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ନୂଆପଡା ଜିଲ୍ଲା ସଦର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମହୁଲଭଟା ଗ୍ରାମରେ ଘଟିଛି ଏହି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଦୃଶ୍ୟ । ପ୍ରାପ୍ତସୂଚନା ମୁତାବକ ମହୁଲଭଟା ଗ୍ରାମକ ଉମାଶଙ୍କର ରଣାଙ୍କ ପୁଅ ଦୌଲତ ରଣା(୧୨) ଏବଂ ଝିଅ ତେଜନ ବାଇ ରଣା(୧୫) ଘର ପାଖରେ ଥିବା ଚହଲାକୁ ଶୌ÷÷ଚ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ସେଠାରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଦୌଲତ ତହଲା ପାଣିରେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ । ତାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ଭଉଣୀ ତେଜନବାଇ ପାଣିକୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଇ ଜଣ ଚହଲା ପାଣିରେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ବୋଲି ସେମାନଙ୍କ ବାପା ଉମାଶଙ୍କର କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ବାପା ମା’ ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ଦୁଇ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ନ ପାଇ ଆଖପାଖରେ ଖୋଜିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଘର ପାଖରେ ନିକଟ କ୍ଷେତରେ ଥିବା ଚହଲା ପାଣିରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଦେଖିଥିଲେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ତାପରେ ତୁରନ୍ତ ସେମାନଙ୍କୁ ସେଠାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ବାହାରକୁ ଆଣିବା ସହ ପୁଲିସକୁ ଖବର କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଦୁଇ ମୃତଦେହକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇବା ସହ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।
Tags:

Like Us

Breaking News

କଟକ: ଶିଶୁଭବନରେ ଉତ୍ତେଜନା, ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ନେଇ ରୋଗୀ ସେବା ବ୍ୟାହାତ ବ୍ରହ୍ମପୁର: ସାନ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ପୁର ବାହାର ଭାଟି ମହୁଲ ମଦ ଦୋକାନରୁ ଡ଼କାୟତି, ମାଉଜର ଦେଖାଇ ଲଖ୍ୟାଧିକ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ ଅଭିଯୋଗ ମୁମ୍ବାଇ: ଦିନ ୨ଟା ବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚିବ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ପାର୍ଥିବ ଶରୀର କେନ୍ଦୁଝର: ବସ୍ ଓଲଟି ପଡି ୨୦ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ