ରିଲାଏନ୍ସ ‘ଜିଓ’ର ଦିୱାଲି ଧନ୍‌ ଧନା ଧନ୍‌ ଅଫର

ରିଲାଏନ୍ସ ‘ଜିଓ’ର ଦିୱାଲି ଧନ୍‌ ଧନା ଧନ୍‌ ଅଫର

Sr. Copy Editor2 | Published On: Oct 12, 2017 11:51 AM IST |   257

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଲୋକଙ୍କ ଚାହିଦା ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ନଜରରେ ରଖି ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ଦିପାବଳୀ ଅବସରରେ ଏକ ଧମାକାଦାର ଅଫର ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି । ୩୯୯ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ କଲେ ଶତ ପ୍ରତିଶତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାକୁ କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ଅଫର ଦିଆଯାଇଛି । ଅକ୍ଟୋବର ୧୨ ତାରିଖରୁ ୧୮ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରେ ଜିଓ ପାଇଁ ୩୯୯ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ କଲେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୫୦ ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ୮ଟି ଗିଫ୍ଟ ଭାଉଚର ଦିଆଯିବ । ସେମାନେ ସେହି ଭଉଚର ଗୁଡିକୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ରିଚାର୍ଜରେ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ । ତେବେ ଥରକୁ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ଗିଫ୍ଟ ଭାଉଚର ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇ ପାରିବ ଏବଂ ଏହା ନଭେମ୍ବର ୧୫ ପରେ ହିଁ ତାକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇ ପାରିବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି । ଏହି ଗିଫ୍ଟ ଭାଉଚର ଗୁଡିକ ୩୦୯ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ କିମ୍ବା ୯୧ ଟଙ୍କାର ଡାଟା ଭାଉଚର ରିଚାର୍ଜ ସମୟରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇପାରିବ । ଅର୍ଥାତ ନଭେମ୍ବର ୧୫ ତାରିଖ ପରେ କୌଣସି ଗ୍ରାହକ ୩୦୯ ଟଙ୍କାର ଭାଉଚର ରିଚାର୍ଜ କଲେ ତାଙ୍କୁ ଗିଫ୍ଟ ଭାଉଚର ସହ ମାତ୍ର ୨୫୯ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେଉଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଭାଉଚର ଶେଷ ତାରିଖ ବାକି ରହିଛି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ରିଚାର୍ଜ କରିପେରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଭ୍ୟାଲିଡିଟି ତାରିଖ ପରେ ଏହାର ଲାଭ ମିଳିପାରିବ ।
Tags:

Like Us

Breaking News

ପ୍ରଥମ ଏକ ଦିବସୀୟ କ୍ରିକେଟ ମ୍ୟାଚରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡଠାରୁ ହାରିଲା ଭାରତ ଭାରତ ଏସିଆ କପ ହକି ଚାମ୍ପିୟନ, ଫାଇନାଲରେ ମାଲେସିଆକୁ ହରାଇଲା କଟକ: ୬୦୦ ଦେଶୀ ମଦ ବୋତଲ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ଗିରଫ ୧୭ ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଫୁଟବଲ, ପ୍ରଥମ ଦଳ ଭାବେ ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କଲା ମାଲି , କ୍ୱାର୍ଟରଫାଇନାଲରେ ମାଲି ୨-୧ରେ ଘାନାକୁ ପରାସ୍ତ କରି ସେମିଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି ।